ULTRASZILINA.SK | ,


1. FC Tatran Prešov – MŠK ŽILINA
Nedeľa, 22.Október 2017  21:37

Poprad - Do Popradu, kde hráva domáce zápasy Prešov, sme sa dlho chystali a pripravali sme zábavný výjazd, ale v moment, keď sa zmenil termín zo soboty na nedeľňajší podvečer, mnoho ľuďom to skomplikovalo situáciu a nakoniec sa v sektore hostí zišla asi iba tridsiatka žlto-zelených, v tom dvaja priatelia zo španielského Realu Oviedo.

 

Práve s nimi sa 8-členná skupinka vybrala na výjazd už ranným vlakom pred siedmou hodinou, v jedálenskom vozni raňajky, pivečká, niektorí dospávali sobotňajšiu noc a po príchode do Štrby a neskôr na Štrbské Pleso sa vydali na menšiu turistickú prechádzku smerom na vodopád Skok. Z vodopádu už iba nakuknúť na Štrbské Pleso a kvôli počasiu rýchlo obed a smer Poprad.

 

Táto ale i ostatné skupinky sa v Poprade stretávajú v miestnom podniku približne hodinu a pol pred zápasom, padnú nejaké pivá a ide sa smer štadión. Zápas sledovalo čosi málo cez 300 divákov, čo je skutočne smutné, hádam smutnejšie bolo už iba to, že sa predávalo nealko pivo, ale partia sa zišla dobrá, tak sa o zábavu postarali aj sami. Okrem fandenia stupídnych chorálov zaujali aj ešte stupídnejšie chorály a vlastne v tomto štýle sa odohral celý zápas.

 

Po výhre 1:0 nám pri ďakovačke hráči dávajú dresy pre kamošov zo Španielska, vyberáme sa na vlak či autá a v Žiline niekto domov, niekto na pivo. Celkom fajn výjazd, utužil sa kolektív, škoda, že nám páni v kanceláriách nedopriali lepší termín…

 Ostatné :

13.3. 2013 Tatran Prešov – MŠK ŽILINA
20.10. 2011 MŠK ŽILINA – Tatran Prešov
28.7. 2011 Tatran Prešov – MŠK ŽILINA
12.5. 2011 MŠK ŽILINA – Tatran Prešov
1.3. 2011 Tatran Prešov – MŠK ŽILINA
12.9. 2010 MŠK ŽILINA – Tatran Prešov
5.12. 2009 Tatran Prešov – MŠK ŽILINA


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.