ULTRASZILINA.SK | ,


MŠK ŽILINA – FC Spartak Trnava
Nedeľa, 13.November 2016  17:27

ŽILINA – Grande stylo – aj tak možno označiť nedeľný výkon Žiliny na ihrisku, aj v hľadisku. Naši futbalisti predviedli nevídanú sedem gólovú kanonádu a severný sektor opäť “horel” ako za starých dobrých čias.

 

Pochod mestom sa aj napriek hustému dažďu niesol v znamení pyra a chorálov. Na severe sa nás zišlo takmer 600 a potešil hlavne návrat starých známych tvári. Pri nástupe bolo odpálených 60 bengálov a niekoľko desiatok stroboskopov, ktoré dopĺňali mávacie vlajky. Počas prvého polčasu boli odprezentované aj transparenty, jeden ďakovný pre trénera Guľu a jeden venovaný nezmyselným televíznym prenosom.

 

V druhom polčase bolo vytiahnuté celosektorové choreo, na ktorom boli vyobrazení ultrasáci s panorámou mesta a štadióna. Support bol aj vďaka počtu na dobrej úrovni, ale pri takejto kvantite musí byť kvalita ešte vyššia, no každý musí začať od seba!

 

Tento zápas bol našou malou previerkou a môžme smelo napísať, že sme obstáli! Päť rokov bojkotu malo svoje opodstatnenie a momentálna chémia medzi vedením, hráčmi a fanúšikmi je priam majstrovská!

 

Vidíme sa na kopaniciach..

 

 

 

 Ostatné :

18.5. 2018 MŠK ŽILINA – FC Spartak Trnava
29.11. 2017 FC Spartak Trnava – MŠK ŽILINA
6.9. 2017 MŠK ŽILINA – FC Spartak Trnava
15.5. 2016 FC Spartak Trnava – MŠK ŽILINA
20.8. 2013 Spartak Trnava – MŠK ŽILINA
3.4. 2013 MŠK ŽILINA – Spartak Trnava
22.11. 2011 Spartak Trnava – MŠK ŽILINA


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.