ULTRASZILINA.SK | ,


FC Spartak Trnava – MŠK ŽILINA
Nedeľa, 15.Máj 2016  19:11

Trnava – Po dlhých piatich rokoch sme oficiálne vycestovali na zápas MŠK aj s “požehnaním” vedenia nášho klubu. Veľká mobilizácia prilákala vyše 400 fanúšikov, ktorí cestovali do Trnavy vlakom. Hneď po príjazde bolo rušno, keď najskôr provokujúca skupinka trnavských cigáňov utiekla pred nábehom našich mladých, aby následne zakročila polícia a niekoľko minútový boj vyústil do zadržania niekoľkých Žilinčanov.

 

V sektore sa fandilo od prvej minúty, aj keď na začiatku zápasu bolo cítiť únavu z cestovania. Domáci pri nástupe hráčov odprezentovali veľké choreo - pyro nie je zločin – a odpálili niekoľko desiatok bengálov. My sme sa v druhom polčase prezentovali žlto-zelenými mávajúcimi vlajkami a argentínou.

 

Zápas skončil našou prehrou 3:0, ktorá takmer s určitosťou rozhodla o našej neúčasti v európskych súťažiach pre budúcu sezónu práve na úkor Trnavy.

 

Po zápase ešte došlo k stretu pri jednej z trnavských krčiem, v ktorej pilo približne 15 našich, čo sa nepáčilo zhruba dvojnásobnému počtu domácich. Tí však ťahali za kratší koniec a výsledkom stretu bolo niekoľko zranených andelov. Pred nástupom do vlaku došlo v železničnom podchode k potýčke s políciou, ktorá bola bodkou za vydareným výjazdom.

 

Uvidíme či naša účasť bola jednorázovou záležitosťou, alebo sa ľady pohnú a vrátime sa tam, kam patríme..

 

ULTRAS ŽILINA ON TOUR!

 

 

 Ostatné :

18.5. 2018 MŠK ŽILINA – FC Spartak Trnava
29.11. 2017 FC Spartak Trnava – MŠK ŽILINA
6.9. 2017 MŠK ŽILINA – FC Spartak Trnava
13.11. 2016 MŠK ŽILINA – FC Spartak Trnava
20.8. 2013 Spartak Trnava – MŠK ŽILINA
3.4. 2013 MŠK ŽILINA – Spartak Trnava
22.11. 2011 Spartak Trnava – MŠK ŽILINA


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.