ULTRASZILINA.SK | ,


Basket: MBK ŽILINA – Astrum Levice
Pondelok, 7.Marec 2011  12:57

za_lv

ŽILINA – V stredu sme odohrali zápas s nádychom atmosféry playoff. Skvelý výkon hráčov, ktorí nedali Leviciam šancu a len o vlások im unikla stovka, bol podporený skvelou atmosférou na tribúnach. Početný kotol a hlavne hala zaplnená do posledného miesta vytvorili skvelú kulisu. Zatiaľ náš najlepší zápas v sezóne. 

 
Hala sa zaplnila už na začiatku prvej štvrtiny, a tak si viacerí oneskorenci museli celý zápas odstáť. Určite však nikto z nich neľutoval. Mohutný support bol počas celého zápasu na veľmi vysokej úrovni a keď sa na palubovke dostala k svojej show aj dvojica Carter – McCoy, nenašiel by sa v hale nikto, kto by sa skvelo nebavil. Teda okrem tridsiatky hostí z Levíc, ktorí sa (s výnimkou neznesiteľného trúbenia) len ticho prizerali. V každom prípade bola ich prítomnosť oživením a spestrením.
 

 

 

Na tribúnach to teda žije stále viac a viac a miestami sa zdá, že atmosféra dokáže predčiť aj tú futbalovú. Optimisticky to vyzerá aj z pohľadu výsledkov, po výhre nad Levicami (97:74) a sobotnej výhre v Komárne (90:95 p.p.) ťaháme šnúru 6 výhier v rade, čím dali hráči pomaly zabudnúť na predchádzajúcu, nie veľmi lichotivú sériu (8 prehier po sebe) a v tabuľke sa doťahujeme práve na Levice s Komárnom.
 
Dôležité bude zvládnuť posledné dva domáce zápasy. Už túto stredu o 18:00 preto treba príjsť podporiť chalanov v zápase proti Prievidzi, s ktorou sme tento rok ešte nevyhrali a ktorá bude aj teraz určite nepríjemným súperom.
 

 

 Ostatné :

27.10. 2011 Basket: MBK ŽILINA – BC Prievidza
23.4. 2011 Basket: MBK ŽILINA – BK Nitra
15.4. 2011 Basket: MBK ŽILINA – BK Nitra
29.3. 2011 Basket: MBK ŽILINA – MBK Rieker Komárno
18.3. 2011 Basket: MBK ŽILINA – BK SPU Nitra
12.3. 2011 Basket: MBK ŽILINA – BC Prievidza
16.12. 2010 Basket: MBK ŽILINA – BK Spišská Nová Ves


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.