ULTRASZILINA.SK | ,


MŠK ŽILINA (U19) – Tatran Prešov (U19)
Nedeľa, 25.August 2013  1:24

ŽILINA – V 4.kole najvyššej futbalovej súťaže staršieho dorastu sa v sobotu 24.8. o 11:00 na ihrisku v Závodí odohral zápas MŠK Žilina – Tatran Prešov. Po dlhšej prestávke sme sa rozhodli tento zápas navštíviť a vychutnať si tak sobotňajší obed v podobe kvalitného futbalu našich mladíkov.

 

 

Je jasné, že v sobotu v čase o 11:00 sa veľa ľuďom nechce niekam chodiť, niektorí nemôžu po náročnej piatkovej noci, niektorí si radšej vychutnajú obed od mamičky za počítačom, no vždy sa nájde niekoľko fanatikov, ktorým napriek všetkému nerobí problém vstať a ísť na takýto zápas. Proti Prešovu sa na našej tribúne objavilo približne 50 fanúšikov, veľmi potešila účasť niektorých starších chalanov a dúfame, že s počtom sa to bude už iba zlepšovať.

 

 

 

Zápas sprevádzala od začiatku až do konca veľmi slušná atmosféra, neustále sa fandilo a v kotli sme sa všetci bavili, tak ako to na futbale má byť. Zápas nakoniec chalani zvládli, vyhrali presvedčivo 4:0 a po štyroch kolách sú na čele tabuľky s troma výhrami a jednou remízou.

 

 

Na záver Vás už iba pozveme na zápas jesene, v sobotu 7.9. hrajú chalani doma s Trnavou! Viac info prinesieme neskôr, no už teraz sa pripravuj, musia tam byť všetci!

 Ostatné :

9.9. 2013 MŠK ŽILINA (U19) – Spartak Trnava (U19)
20.8. 2012 MŠK ŽILINA (U19) – Tatran Prešov (U19)


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.