ULTRASZILINA.SK | ,


Slovan Bratislava – MŠK ŽILINA
Utorok, 9.Apríl 2013  19:22

Bratislava – Po tom, ako nám padol bus, vybavujeme na poslednú chvíľu ako alternatívu autá. Darí sa nám zohnať iba štyri a tak musia bohužiaľ niektorí z nás ostať v Žiline a na zápas cestuje autami len 20 Fanatikov. Po vydarenom druhopolčasovom výkone futbalisti remizovali na Pasienkoch 1:1.

 

Tesne pred odchodom vyrábame dva menšie transparenty s textami “Vráťte futbal fanúšikom” a “AFS – futbalafs.sk”, ktorými propagujeme novovzniknutú Asociáciu fanúšikov Slovenska a necelé tri hodinky pred zápasom vyrážame na zápas.  Najskôr sme si to nechtiac nasmerovali pred sektor domácich ale na druhý raz parkujeme pred hosťovským. Klub nám vyšiel v ústrety s lístkami a tak aj bez klub kariet fandíme v sektore hostí. 

 

Zo začiatku je to celkom bieda a zaznievajú len sporadické pokriky, ale postupne ožívame. Najmä po góle Picha zo 73. minúty je to na tak malý počet celkom slušné. Zvyšok sektora (niekoľko šošonov a Žilinčania pracujúci a študujúci v BA a okolí, spolu s nami do 50 ľudí v sektore) sa do fandenia veľmi nezapája. Domáci sformovali cca 250-300 členný kotol a dominovali po celý zápas. Okrem chorea sa v ich sektore objavilo aj nejaké to pyro.

 

Ako bolo spomenuté v úvode, hráči opäť nevyhrali, aj keď tento raz získaný bod na ihrisku najsilnejšieho tímu ligy rozhodne potešil. Vidíme sa 20.4. v TRENČÍNE!!! Ostatné :

13.3. 2018 MŠK ŽILINA – ŠK Slovan Bratislava
1.10. 2017 MŠK ŽILINA – ŠK Slovan Bratislava
27.4. 2017 ŠK Slovan Bratislava – MŠK ŽILINA
27.11. 2016 MŠK ŽILINA – ŠK Slovan Bratislava
4.4. 2012 MŠK ŽILINA – ŠK Slovan Bratislava
2.11. 2011 Slovan Bratislava – MŠK ŽILINA
2.8. 2011 MŠK ŽILINA – Slovan Bratislava


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.