ULTRASZILINA.SK | ,


MŠK ŽILINA – ŠK Slovan Bratislava
Streda, 4.Apríl 2012  17:04

ŽILINA – Ľudia nám radia, aby sme protestovali iným spôsobom ako je bojkot zápasov. Pred zápasom so Slovanom sme sa tak rozhodli pre aktívnejšiu formu protestu. Pripravili sme plagáty a transparenty, ktoré sme chceli prezentovať priamo na zápase, aby sme priblížili bežným ľuďom náš pohľad. Žiadny transparent na zápase ale nevisel.

 

Prečo? Klub MŠK Žilina jednoducho vydal zákaz vnášať akékoľvek predmety, ktoré neslúžia na fandenie a zákaz vlajok s výnimkou žltozelených, podporujúcich klub. Bez toho, aby dopredu vedeli, aký obsah budú mať. Čoho sa boja? 

 

Ako OZ Žilinskí Fanatici veľmi negatívne vnímame tieto komunistické praktiky, ale nakoľko vieme, ako to chodí, nechystáme sa podávať žiadne sťažnosti, prípadne to riešiť iným spôsobom. Je to na svedomí kompetentných, či je niečo takéto v poriadku.

 

Fotky “závadných” transparentov, ktoré mali možnosť vidieť návštevníci zápasu pri vstupe do areálu MŠK, ako aj plagátov, ktoré mladí chalani rozdávali okoloidúcim:

 

  

Na začiatku zápasu sme sa presunuli do Clubu a spoločne si pozreli zápas. Žilina zvíťazila suverénne 3:0 a urobila dôležitý krok k zisku titulu! Do Žiliny pricestovalo aj cca 350 fanúšikov Slovana, ktorí povzbudzovali svoj tím od úvodu až do konca stretnutia, a to i napriek nepriaznivému skóre. Žilinský divák sa prebral vždy až po strelení gólov. 

 Ostatné :

13.3. 2018 MŠK ŽILINA – ŠK Slovan Bratislava
1.10. 2017 MŠK ŽILINA – ŠK Slovan Bratislava
27.4. 2017 ŠK Slovan Bratislava – MŠK ŽILINA
27.11. 2016 MŠK ŽILINA – ŠK Slovan Bratislava
9.4. 2013 Slovan Bratislava – MŠK ŽILINA
2.11. 2011 Slovan Bratislava – MŠK ŽILINA
2.8. 2011 MŠK ŽILINA – Slovan Bratislava


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.