ULTRASZILINA.SK | ,


Hokej: Výjazd do Martina a domáci súboj so Skalicou
Sobota, 31.December 2011  12:32

ŽILINA – Koniec roka 2011 sme si nečakane spestrili hokejom. A to nečakane pozitívne. Oba zápasy doviedli hráči do víťazného konca a potvrdili tak dobrú formu z posledného obdobia. My sme si naviac užili zaujímavý výlet do neďalekého Martina a dôstojnú rozlúčku s týmto rokom doma proti Skalici.

 

 

MHC Martin – MsHK ŽILINA

V Martine sa nás zišlo takmer sto fanatikov. Vstup umožnili domáci usporiadatelia väčšine z nás zadarmo a následne nás nasmerovali do domáceho sektora :-) V priebehu prvej tretiny sa väčšina z nás presunula do klietky pre hostí a rozbehlo sa dobré fandenie. Na hokeji bez bubnov je to ťažké, no i tak nás bolo dobre počuť. Domáci kotol bez UMT nestojí za nič.

 

 

Počas druhej tretiny, zatiaľ čo sa časť z nás zabávala v reštaurácii susediacej s našim sektorom, nás prišli navštíviť domáci. Po chvíli prišla do sektoru polícia a bolo po zábave. Od toho momentu vykonával Orgán nad nami nepretržitý dohľad, ktorý sme sa mu snažili maximálne spríjemniť. Do konca zápasu bolo odpálených ešte niekoľko delobuchov a stroboskopov. Napínavý zápas sme nakoniec vyhrali po nájazdoch a po jeho skončení sme si užili ďakovačku my, aj so srdcom hrajúci hokejisti Žiliny. Demencia vo vlaku cestou späť nepotrebuje komentár.

 

  

 

  

MsHK ŽILINA – Trdelník Skalica

Dobré výkony a atraktívny súper prilákali na tribúny žilinského zimáka veľké množstvo ľudí. V kotli sa nás zišlo 120 a od začiatku panovala skvelá, predsilvestrovská náladička. Famózne výkony chalanov na ľadovej ploche (hlavne M. Laca v bránke) a pribúdajúce góly v sieti Skalice nám ju s blížiacim sa koncom zlepšovali stále viac.

 

 

Poslednú minútu zápasu sme si vzali do rúk my a odpálili oslavy víťazstva 5:3, keď väčšina z prítomných ani nepostrehla gól v našej bránke v samom závere. Nasledoval potlesk štadióna po stojačky a opäť skvelá ďakovačka. Hráči hrajú s chuťou a svojimi výkonmi pripomínajú našich basketbalistov z minulej sezóny. Svedčia o tom aj pribúdajúci fanúšikovia na domácich zápasoch.

 

Zápas spestril aj príchod 200 skalických fanúšikov. Bavili sa aj napriek nepriaznivému výsledku celý zápas a prispeli k dobrej atmosfére, no v podstate sme im nevenovali väčšiu pozornosť. To zmenilo až skandovanie na našu adresu pri odchode zo štadióna. Vonku sme si to bližšie vydiskutovali.

 Ostatné :

31.3. 2017 Hokej: MsHK ŽILINA – HKM Zvolen
29.1. 2017 Hokej: MsHK ŽILINA – MHC Martin
27.12. 2016 Hokej: MHC Martin – MsHK ŽILINA
12.12. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – HC Nové Zámky
27.11. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – MHC Martin
20.3. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – HK Nitra (3. a 4. zápas)
10.3. 2016 Do Nitry nás nepustia!


Diskusia

Jeden príspevok k článku “Hokej: Výjazd do Martina a domáci súboj so Skalicou”

  1. Napísal bejk, 6. Január 2012 16:17:

    no neviem bol som na oboch zapasoch ale ta atmosfera bola strasne slaba,hlavne s tou skalicou pametam aj lepsie zapasy

    Thumb up 11 Thumb down 10


Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.