ULTRASZILINA.SK | ,


MŠK ŽILINA – Spartak Trnava
Pondelok, 29.August 2011  10:49

ŽILINA – Pod Dubeň zavítala Trnava, ktorá momentálne prežíva svoje najlepšie obdobie za posledných 40 rokov, keď sa jej konečne podarilo nevypadnúť z prvého predkola európskej súťaže. Vzhľadom na to, že nám sa to tento rok “podarilo”, zápasom jesene bol pre nás práve duel so Spartakom, keďže iných fanúšikov hostí už v Žiline asi do konca jesennej časti nestretneme. 

 

 

 

Kotol na severnej tvorilo okolo 500 fanatikov. Nástup mužstiev bol spestrený “argentínou” a konfetami, ktoré vyburcovali kotol k výbornému supportu! Ten bol v 15. minúte spestrený balónikovým choreom a tiež plážovými loptami, s ktorými sa ľudia bavili po celý zápas :-) V druhom polčase sa fandenie rozbiehalo pomalšie, nakoplo ho choreo v 60. minúte (nápis z obojručiek ULTRAS ŽILINA a veľké logo AMF), ktoré bolo dotvorené dymovnicami, stroboskopmi a bengálmi – po rokoch opäť nádherné ultras predstavenie! Demencia fanatikov vyvrcholila zhruba pätnásť minút pred koncom zápasu pri choráli “Každý ťa v piči má..”, ktorú nenarušil ani strelený gól v 79. minúte, po ktorom sme zaznamenali prvú prehru v sezóne.

 

 

Po konečnom hvizde ukázal značnú dávku primitivizmu brankár hostí Raška, keď “hrdinsky” rôznymi gestami na diaľku provokoval severnú. Po nábehu na sieť sa rýchlo otočil a utekal k trnavskému sektoru.  Hostí prišlo mimochodom okolo 450.

 

 

 

 

 

zdroj  Ostatné :

18.5. 2018 MŠK ŽILINA – FC Spartak Trnava
29.11. 2017 FC Spartak Trnava – MŠK ŽILINA
6.9. 2017 MŠK ŽILINA – FC Spartak Trnava
13.11. 2016 MŠK ŽILINA – FC Spartak Trnava
15.5. 2016 FC Spartak Trnava – MŠK ŽILINA
20.8. 2013 Spartak Trnava – MŠK ŽILINA
3.4. 2013 MŠK ŽILINA – Spartak Trnava


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.