ULTRASZILINA.SK | ,


MFK Dubnica – MŠK ŽILINA
Utorok, 17.Máj 2011  9:27

dubnica_zilina_jar2011

Dubnica – Ani víkendový zápas v peknom počasí a neďalekej Dubnici neprilákal väčší počet fanúšikov Žiliny k podpore svojho tímu. Zažili sme tak, za posledné roky počtom najslabší výjazd do Dubnice, “obohatený” o prehru 1:0 a nulový záujem o nás, fanúšikov. Napriek tomu to bol jeden z top výjazdov jari.
 
Približne päťdesiatka fanúšikov v sektore hostí a niekoľko šošonov na zvyšných tribúnach, taká je naša sobotná vizitka z Dubnice. Prvý polčas sa nedialo nič mimoriadne, od 4. minúty sme prehrávali, od 43. sme hrali bez vylúčeného hráča a už tradične nás podržal Heco, keď chytil následnú penaltu. Viac ako dianie na ihrisku nám zdvihlo tlak rovnaké zaobchádzanie ako v Bystrici počas finálového zápasu.
 
Opäť nebol otvorený žiadny bufet a tak sme boli až po našom intenzívnom naliehaní pustení aspoň zo sektoru a mohli sme sa ísť občerstviť do neďalekej krčmy, vďaka čomu väčšina z nás zmeškala časť druhého polčasu. “Pekná” vizitka nie len domáceho klubu. Druhý polčas bol opäť nepozerateľný a tak sme sa zabavili po svojom. Kto nešiel, môže ľutovať, pretože výjazdy nie sú len o tom ísť vo veľkej počte niekde do Prahy či Bystrice, ale hlavne o zábave, ktorá sa dá spraviť aj v malom počte. 
 
Videjko zo zápasu a chorál “Óóó Žilinááá”, ktorý sme po veľmi dlhej dobe spontánne oprášili: 
 
 
 
 
 

Zdroj foto: aktuality.sk
 
 
 


Ostatné :

7.3. 2011 MŠK ŽILINA – MFK Dubnica
19.9. 2010 MFK Dubnica – MŠK ŽILINA
6.5. 2010 MFK Dubnica – MŠK ŽILINA
28.2. 2010 MŠK ŽILINA – MFK Dubnica
12.9. 2009 MFK Dubnica – MŠK ŽILINA
26.5. 2009 MŠK ŽILINA – MFK Dubnica
14.3. 2009 MFK Dubnica – MŠK Žilina


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.