ULTRASZILINA.SK | ,


Vion Zlaté Moravce – MŠK ŽILINA
Sobota, 16.Október 2010  10:27

zm_zilina_2010

Zlaté Moravce – Máme za sebou ďalší ligový duel. Netradične piatkový (aj keď, kto vie, či to nebude vďaka prenosom pravidlom) zápas v Zlatých Moravciach hráči zvládli s prehľadom a zvíťazili 4:0, keď sa hattrickom zaskvel Tomáš Majtán. Nás sa v sektore hostí zišlo 75, domáci fans neprišli.
 
Zo Žiliny vyrazili okrem niekoľkých áut aj jeden autobus a jeden mikrobus, ktorý do Moraviec dorazil s “menším” meškaním až počas zápasu. Vďaka tomu sme nestihli prvé dva góly, ktoré zariadil Tomáš Majtán. Hráči tak na ihrisku už od úvodných minút ukázali, kto bude v zápase dominovať a nenechali nič na náhodu. 
 
Podobne to vyzeralo aj na tribúnach, čo by však malo byť so súpermi akým je ViOn samozrejmosťou. Aj bez bubna a v netradičnej výjazdovej zostave, s množstvom nových tvárí (vďaka za účasť najmä početnej skupine z Partizánskeho), sa fandilo veľmi solídne. Prispeli tomu aj ďalšie dva góly v súperovej sieti, keď v 74. minúte po nádhernom sóle zvýšil na 3:0 Štefan Zošák a v o dve minúty neskôr zavŕšil hattrick Tomáš Majtán.
 
Toľko z našej strany. Domáci nefandili, teda ak nerátame dychovku pred bránami štadiónika. Po zápase niekoľko miestnych roľníkov po nás hádzalo zo susedného poľa pravdepodobne vykopané zemiaky. Inak sa po ceste späť neudialo nič výnimočné. Vďaka hráčom za výkon, všetkým, ktorí aktívne fandili za účasť. Vidíme sa dúfajme v Marseille!
 
 


Ostatné :

2.3. 2017 MŠK ŽILINA – FC ViOn Zlaté Moravce/Vráble
25.9. 2016 FC ViOn Zlaté Moravce/Vráble – MŠK ŽILINA
22.11. 2014 FC ViOn Zlaté Moravce – MŠK ŽILINA
27.3. 2012 Vion Zlaté Moravce – MŠK ŽILINA
13.9. 2011 MŠK ŽILINA – Vion Zlaté Moravce
6.4. 2011 MŠK ŽILINA – Vion Zlaté Moravce
21.3. 2011 MŠK ŽILINA – Vion Zlaté Moravce


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.