ULTRASZILINA.SK | ,


MFK Dubnica – MŠK ŽILINA
Nedeľa, 19.September 2010  14:57
dca_za_jazd

Dubnica – Nie je to tak dávno, čo sa nás v očakávaní majstrovských osláv zišlo v neďalekej Dubnici do tisíc Žilinčanov. Včera sme sa museli uskromniť a to nie len počtami, ale aj podmienkami, keď namiesto tradičnej návštevy novej tribúny sme si obnovili spomienky na sektor hostí.

 
Dubnickej romantike pod stromami a holým nebom predchádzala zaujímavá cesta vlakom. Pol hodinku pred zápasom sme dorazili na železničnú stanicu a vybrali sa menším pochodom k smerom k štadiónu. Počas spevu chorálov sme si posvietili na cestu a potom spoločne s ostatnými Žilinčanmi, ktorí sa vydali na cestu autami, sme sa presunuli do sektora.
 
Pri vstupe prekvapili dôsledné osobné prehliadky a neskôr ešte viac fakt, že v bufete nám následne predávali pivo v litrových fľaškách :-)) Na to o aký nefutbalový sektor ide sa fandilo veľmi dobre. Hlavne, keď futbalisti spomínanú skromnosť zahodili okamžite a naplno sa pustili do súpera. Exportným gólom z priameho kopu sa predviedol v dobrej forme hrajúci Robo Jež  a do polčasu ešte zvýšil Tomáš Majtán na 2:0 pre MŠK.
 
Po zmene strán sa oprášil nie často spievaný chorál “Fanatici zo severu” a potom sme odpálili niekoľko minútové “Žilina je šampión”. V rozmedzí dvadsiatich minút padlo päť gólov, z toho tri do siete nášho súpera, o ktoré sa postarali Vittor, Oravec a druhým gólom v zápase Majtán. V zápale fandenia to niektorí z nás ani nestíhali všetko registrovať a bavili sa nehľadiac na zmeny skóre. A aj tí čo góly videli sa nezastavovali a spievali ďalej. Konečne.
 
V dobrej nálade sme zaspievali aj hasičom a dva razy sme podpichli aj najvyššieho (hráča na ihrisku) :-)) Cesta domov sa potom niesla v podobne veselom duchu, keď sme si ju spestrili rôznymi úpravami chorálov. Vydarený výjazd, vďaka všetkým za účasť!  
 


Ostatné :

17.5. 2011 MFK Dubnica – MŠK ŽILINA
7.3. 2011 MŠK ŽILINA – MFK Dubnica
6.5. 2010 MFK Dubnica – MŠK ŽILINA
28.2. 2010 MŠK ŽILINA – MFK Dubnica
12.9. 2009 MFK Dubnica – MŠK ŽILINA
26.5. 2009 MŠK ŽILINA – MFK Dubnica
14.3. 2009 MFK Dubnica – MŠK Žilina


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.