ULTRASZILINA.SK | ,


Všetci do Bystrice!
Štvrtok, 6.September 2012  21:11

ŽILINA – Tento výjazd nepotrebuje žiadny komentár. Kto bol minule vie, kto nebol zistí. Kto nejde, nech si potom búcha hlavu o stenu. Kokoti zo SFZ, PZ SR a nevieme odkiaľ ešte preložili zápas na nedeľu 19:00. Keďže vlakový spoj späť ide až ráno (čo nám osobne nevadí, ale chceme dať maximálny počet a umožniť výjazd každému), do Bystrice sa ide autobusmi.

 

Cena autobusového výjazdu je 11€ pre členov ŽF (platí minulosezónne členstvo), pre nečlenov 12€. Hlásiť sa môžete na tel. č. 0902 330 029, alebo na email vyjazdy@ultraszilina.sk do 12. 9.! Výjazd je potrebné vyplatiť tiež do 12.9. buď v Clube 1908, prípadne individuálne podľa dohody s vedúcim zájazdu Zajom.  Dopredu upozorňujeme, že kto bude v autobuse najebaný a bude robiť bordel, vysadíme ho na prvej zastávke a domov pôjde po svojich. 

 

Presný čas a miesto odchodu upresníme do konca tohto týždňa tu v novinke aj na oficiálnej FB stránke Ultras Žilina. Orientačne sa pôjde okolo 16:00-16:30, späť sa ide hneď po skončení zápasu.

 

 

P.S. Šošoni 1908 sa posrali a do BB neorganizujú žiadny výjazd a idú bez klubových vecí na hlavnú tribúnu. Ak by sa predsa len našiel zo Šošonov niekto, kto chce s nami cestovať, radi vás privítame medzi nami. Cena výjazdu na členskú kartu OZ Šošoni 1908 je 29€. Dano Vydra to má za rovných 30€. 

 

P.P.S. Týchto šašov sa šošoni boja - http://www.youtube.com/watch?v=PO7u9sZX2_k :-))

 

____________________ 

 

UPDATE: DÔLEŽITÉ INFO O VÝJAZDE!!

 

1) výjazd si treba vyplatiť dopredu v Clube 1908 (najneskôr do stredy)

2) odchod zo Žiliny je o 16:00 spred Hypertesca

3) lístky na futbal si riešime na mieste

____________________ 

 
Diskusia

3 príspevkov k článku “Všetci do Bystrice!”

 1. Napísal patkan, 7. September 2012 2:25:

  a co ak sa stane taka (pre mna) neprijemna vec ze sa medzi nas zatula nejaky ten sosonik povedzme z hricova ? nechcem nic zle privolat ale viete …alkohol nervy z bystricanov a zrazu zbadate pri sebe zatulaneho sosonika ktory by sa chcel prizivit na nasom fandeni…viete akeho myslim …takeho toho praveho s klobaskou v ustach co ma dovolene aj stat na tribune …

  Thumb up 5 Thumb down 6


 2. Napísal Krtko, 7. September 2012 8:57:

  zapas bol presunuty na 19 h. pre iniciativu jedneho nemenovaneho klubu ktory to navrhol,ulk to len schvalila.

  Thumb up 1 Thumb down 1


 3. Napísal futfol, 7. September 2012 13:05:

  Keby sa malo hrat aj o 23 pod umelym osvetlenim aj tak tam musis byt nie kvoli sebe nie kvoli klubu ktory vlastni novodoby “janosik” ale kvoli zilinskemu divakovi!!

  Thumb up 5 Thumb down 1


Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.