ULTRASZILINA.SK | ,


Výjazd do Dunajskej Stredy
Štvrtok, 4.Marec 2010  10:27
ŽILINA – V sobotu nás čaká prvý výjazd v jarnej časti futbalovej ligy. Hneď na úvod máme cestu do kontroverznej Dunajskej Stredy, v ktorej nejde vždy len o futbal a hlavne, keď tam zavíta naša Žilina. Inak tomu nebude ani tento víkend. MŠK ide jednoznačne za titulom a my jej v tejto ceste musíme pomôcť.


V prvom jarnom kole sme porazili Dubnicu hladko 4:0, no teraz bude proti nám stáť výber sveta. Inak sa ani mužstvo z Dunajskej Stredy nazvať nedá, v mužstve totiž majú “až” päť hráčov zo Slovenska. Nám to môže byť v podstate jedno, nech si robia ako chcú, ale je to prinajmenšom divné. Naši chalani majú sezónu rozohranú veľmi dobre, sú na prvom mieste a po troch rokoch by sme mohli znova oslavovať titul. Momentálne máme jednobodový náskok pred Slovanom, ktorý hrá cez víkend v Bystrici, kde by mohol stratiť body.

Víťazstvo a priblíženie sa k titulu sú dostatočné dôvody, prečo ísť v sobotu do Dunajskej, no je tu ešte jeden. Žiadnemu fanatikovi netreba pripomínať, čo sa udialo v poslednom zápase minulej sezóny. Naši fanúšikovia boli fyzický napadnutí domácimi usporiadateľmi a následne vyhodení zo štadióna. Veľa fanúšikov schytalo údery a kopance, z ktorých mali modriny ešte niekoľko dní po zápase. Ani takýto nepríjemný zážitok nás nesmie zastrašiť a odradiť od cesty na Žitný ostrov, práve naopak. Aj pod vplyvom týchto udalostí musia na štadióne DAC viať naše vlajky a musí nás byť poriadne počuť.
 
   
 
Zápas sa hrá v sobotu 6. marca o 17.30 h v Dunajskej Strede a Fan Club MŠK Žilina organizuje na zápas autobusový zájazd. Cena zájazdu (bez vstupenky na zápas) je pre fanatikov z Fan Clubu 11 € , pre sympatizantov 13 €, nečlenovia majú výjazd za 15 €. Ak máte záujem, môžete si rezervovať miesto v buse na čísle 0911 767 664. Treba nahlásiť meno, priezvisko a dátum narodenia, aby sme vám mohli ešte pred odchodom autobusu zabezpečiť lístky do sektoru hostí.

Autobus smer Dunajská Streda odchádza spred žilinského zimáku presne o 13. hodine.

FANATICI MŠK!
Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.