ULTRASZILINA.SK | ,


MŠK ŽILINA – Hajduk Split
Štvrtok, 30.Júl 2009  19:30

ŽILINA – Zápas, na ktorý sa Žilinčania od žrebu 3. predkola tešili, bol ochudobnený o fanúšikovský náboj. Fanúšikovia Hajduku mali zakázaný vstup na zápas, a tak sa nebolo s kým súperiť v supporte. Ten bol však nakoniec oveľa lepší, ako inokedy. Hoci sa na najmodernejšom štadióne na Slovensku zišla aj vďaka vysokým cenám vstupeniek iba šesťtisícová návšteva, fans vytvorili výbornú kulisu svojim farbám už pred zápasom.

 

 

Fandilo sa neustále, pridali sa aj fanúšikovia na ďalších tribúnach a šošoni tak dostávali počas zápasu neustáli povolený doping z tribún. Činila sa však najviac severná tribúna, ktorá podľa prvých informácií mala byť vypredaná, no kupodivu nebola. Lístky sa však na ňu kúpiť nedali už v utorok popoludní.

 

V prvom polčase šošoni gól nedali, čakal sa po prestávke. Padol však do žilinskej brány. Ani to však nezastavilo fanúšikov MŠK a naďalej tlačili svojich dopredu. Rozvinuté boli dva transparenty na podporu fanúšikov a aj zbytočne odpálená jedna svetlica, za ktorú bude klub zbytočne platiť pokutu. Stojí to za to? Po odpískaní penalty v prospech šošonov vypukla na štadióne veľká radosť, ktorá sa ešte zväčšila po presnej strele Davida Kobylíka z jedenástky. Ďalší gól už Žilinčania nestrelili, aj napriek veľkému tlaku v závere a obrovskej šanci neúnavne bojujúceho Ivana Lietavu. Na počudovanie sa hráči opäť na divákov vykašľali a odišli do kabín iba po neurčitom zamávaní tribúnam. Naozaj pekná vďaka za to, že sa niektorí do Žiliny dostavili až z Oravy, či ďalších kútov Slovenska. Fanúšikovia nepotrebujú pochvalu na dobrú atmosféru čítať v novinách, ale chcú ju vidieť priamo na štadióne.

 

Odveta bude náročná, ale všetko je otvorené. Aj minulý rok remizovali šošoni doma s Levski Sofia 1:1 a v odvete vyhrali a postúpili.

 

VŠETCI ZA ŽILINU!!!Ostatné :

30.8. 2015 Athletic Bilbao – MŠK ŽILINA
23.7. 2011 MŠK ŽILINA – KR Reykjavík
16.7. 2011 KR Reykjavík – MŠK ŽILINA
27.8. 2009 MŠK ŽILINA – Partizan Belehrad
20.8. 2009 Partizan Belehrad – MŠK ŽILINA
6.8. 2009 Hajduk Split – MŠK ŽILINA
23.7. 2009 FC Dacia Kišiňov – MŠK ŽILINA


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.