ULTRASZILINA.SK | ,


MŠK ŽILINA – ŽP Šport Podbrezová
Pondelok, 29.Máj 2017  15:58

ŽILINA – Oslava siedmeho titulu majstra Slovenska sa začala už na obed na terasách v centre mesta. Pivo, pyro, chorály a vynikajúca nálada sa preniesli z mesta aj na tribúny štadióna. Hráči aj fanúšikovia si užívali skvelý zápas, v ktorom Filip Hlohovský bojoval o korunu kráľa strelcov a čo sa napokon aj podarilo!

 

Škvrnou zápasu bola potýčka s SBS, ktorá na pokyn delegáta žiadala odstránenie vlajky Kosovo je Srbija a neskôr sa všemožne snažila zabrániť fanúšikom oslavovať titul na ihrisku. Nakoniec sme si oslavu s našimi hráčmi vybojovali a užili si preberanie trofeje priamo z trávnika. Následne sa oslavy presunuli na námestie v centre mesta, kam prišli aj futbalisti a celé námestie zahorelo bengálmi. Majstrovské oslavy pokračovali až do skorého rána a u niektorých až do ďalšieho poludnia ;-)

 

MŠK ŽILINA PO SIEDMYKRÁT NAJSILNEJŠIA!

 

 

 

 

 Ostatné :

2.10. 2016 MŠK ŽILINA – ŽP Šport Podbrezová


Diskusia

Jeden príspevok k článku “MŠK ŽILINA – ŽP Šport Podbrezová”

  1. Napísal khushali, 21. Január 2020 9:30:

    On the off chance that you are contemplating by what means will you play this game, at that point you should quit thinking. The explanation is that its uses are clear. You will play the game with a catch which you will see on the screen. Also, you can hop, push ahead and back, beating the adversaries, and substantially more with the assistance of the catch.https://supermashflash2online.com/

    Thumb up 0 Thumb down 0


Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.