ULTRASZILINA.SK | ,


Hokej: MsHK ŽILINA – HK Poprad
Streda, 23.December 2015  20:17

ŽILINA – Tento zápas bol z hľadiska boja o play-off veľmi dôležitý, keďže sme mohli v tabuľke preskočiť Martin a dostať sa na vysnívanú 8. priečku. Avšak zápas a hlavne výkon našich hráčov tomu nezodpovedal. No ale poďme pekne poporiadku..

 

V kotli sa zišlo okolo 100 fanatikov. Prvú tretinu bol support poslabší, v tej druhej sa časť starších ultrasákov presunula ku lídrovi kotla a riadne nahecovala zvyšok kotolníkov. Dobrý support pokračoval aj v tretej tretine, no inkasované góly po chybách v obrane spôsobili úpadok nálady na tribúne. Po menšej hecovačke na výjazd do Bystrice pokrikom “Jebať Bystricu” sme složili flagy a rozpustili kotol pre takmer nulovú bojovnosť zo strany hráčov, výnimkou bol snáď len výkon brankára.

 

Celkový dojem zo zápasu tu radšej ani nejdeme písať, no takto sa o play-off nehrá. Na záver menšie zamyslenie (zdroj: fb Yellow Green Hearts):

 

“Výhry aj prehry patria k športu a všetci vieme, že sa nedá stále len vyhrávať, ale to čo dnes predviedli naši hokejisti, sa nedá nazvať inak ako sabotáž. Páni hokejisti, ak si nezačnete vážiť žilinský dres, nemôžete v budúcnosti čakať našu podporu z hľadiska, pretože pri takýchto výkonoch (nebudeme špekulovať o predávaní zápasov a ani nechceme), nebudeme nikomu robiť komparz! Zobuďte sa už konečne a začnite bojovať za žltozelené farby tak, ako sme to videli pri domácich víťazstvách s Trenčínom, Zvolenom, či víťazných zápasoch v Nitre alebo naposledy v derby s Martinom! Nie sme fanúšikovia úspechu, ale nie sme ani šašovia, ktorí vám budú tlieskať po vypustenom zápase! ;-) “

 

Vidíme sa v Bystrici už 3. januára! Invázia do Pažravej…Ostatné :

31.3. 2017 Hokej: MsHK ŽILINA – HKM Zvolen
29.1. 2017 Hokej: MsHK ŽILINA – MHC Martin
27.12. 2016 Hokej: MHC Martin – MsHK ŽILINA
12.12. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – HC Nové Zámky
27.11. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – MHC Martin
20.3. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – HK Nitra (3. a 4. zápas)
10.3. 2016 Do Nitry nás nepustia!


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.