ULTRASZILINA.SK | ,


FK Senica – MŠK ŽILINA
Utorok, 24.November 2015  22:44

Senica – Ultras Žilina na futbale. Science fiction? Posledné roky áno, ale v sobotu to bola realita či ako niektorí povedali: “Sen sa stal skutočnosťou!”. Aj vďaka veľkej pomoci vedenia senického klubu a tiež senických ultras sa podarilo dostať na štadión takmer 70 fanatikov, 3 flagy a bubon, a tak sa minulosezónne obštrukcie zo strany polície a vedenia nášho klubu počas výjazdu do Myjavy nezopakovali.

 

Zápas sme si užívali od úvodného hvizdu. Demencia v kotli stúpala každou minútou, alebo pivom, to si však história už pamätať nebude. Čo si však v Senici pamätať budú, je kotol ženúci svojich futbalistov vpred aj napriek nepriaznivému stavu. Kotol, ktorý si užíval futbal vo veľkom štýle. Atmosféra vygradovala v druhom polčase, kedy celý kotol hučal “dopolpása” a senickým štadiónom sa ozývalo mohutné MŠK ŽILINA NA SLOVENSKU NAJLEPŠIA!

 

V posledných minútach zápasu sme poďakovali domácim za pomoc pri organizácií výjazdu, čoho odozvou bol potlesk celého štadióna. Po zápase nasledovala tradičná žilinská ďakovačka s hráčmi, na ktorých však bolo vidieť poriadne sklamanie z prehry (možno aj z posledných udalostí v kabíne). My sme aj napriek nepriaznivému výsledku radi, že sme mohli po veľmi dlhom čase vidieť naživo naše mužstvo a veríme, že tento skvelý pociť ešte zažijeme.

 

ULTRAS ŽILINA ON TOUR!

 

 

 

 Ostatné :

13.8. 2017 MŠK ŽILINA – FK Senica
21.2. 2017 FK Senica – MŠK ŽILINA
20.9. 2016 Ultras víkend: MŠK ŽILINA – FK Senica / MsHK ŽILINA – MHC Martin
9.5. 2012 Finále SP: FK Senica – MŠK ŽILINA
6.11. 2011 MŠK ŽILINA – FK Senica
8.8. 2011 FK Senica – MŠK ŽILINA
30.4. 2011 MŠK ŽILINA – FK Senica


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.