ULTRASZILINA.SK | ,


Hokej: MsHK ŽILINA – HC 05 Banská Bystrica
Štvrtok, 26.Február 2015  13:10

ŽILINA – Základná časť hokejovej ligy je za nami. Rozlúčili sme sa s ňou v zápase s Banskou Bystricou, v ktorom už, ako sa hovorí, o nič nešlo. Tomu zodpovedala aj návšteva na štadióne, ktorá bola jednou z najmenších v sezóne, zápas sledovalo len 722 divákov. V kotli sa zišlo cca 70 skalných.

 

Tí od úvodu povzbudzovali vlkov s cieľom naladiť ich na víťaznú vlnu pred náročnou barážou. Priestor dostali aj najmladší fanatici, ktorí si vyskúšali bubnovanie, mávanie vlajkami či dokonca rozkrikovanie kotla. Mladý kotolník sa toho chopil naozaj bravúrne, prvá vec, čo rozkričal bola “Jebať Bystricu!” ;-)

 

 

Zhruba v polovici zápasu však zdanlivo “nudný” zápas “okorenila” nepozvaná návšteva z Poľska, viac vo vyjadrení nižšie..

 

Počas hokejového zápasu Žilina – Bystrica nás atakuje ekipa Zaglebia Sosnowiec, rovno od vchodu nabiehajú na vlajky. Dve strhávajú z plota. Časť kotla do nich nabieha, vďaka čomu jednu získavame späť, bohužiaľ druhá končí v rukách súpera. Hostia zaskočení odporom sa snažia ujsť. Niektorým sa to nedarí a inkasujú. Jedného schovávame pred políciou medzi seba a berieme ho mimo štadión do neďalekej knajpy. Ďalší ostáva nehybne na zemi a berú ho policajti na stanicu. Zhruba po hodine sa nám ho darí odtiaľ vytiahnuť, a tak psy vyšli naprázdno. Neskôr prichádza odvoz pre dvoch „zabudnutých“, ktorí nám ďakujú za pomoc.

 

 

Po menšej športovej vložke sa pokračovalo vo fandení ďalej. Hráči nakoniec v riadnom hracom čase remizovali 4:4 a na rad prišli nájazdy. V nich sa viac darilo hosťujúcim hráčom, a tak zápas prehrávame. Sezónu končíme na poslednom mieste so ziskom 47 bodov.

 

Vďaka všetkým zúčastneným, vidíme sa na baráži. Súperom nám bude jeden z dvojice Detva – Spišská Nová Ves, na ktorých sa už teraz veľmi tešíme ;-)

 

ŽILINA OLÉÉ!

 Ostatné :

31.3. 2017 Hokej: MsHK ŽILINA – HKM Zvolen
29.1. 2017 Hokej: MsHK ŽILINA – MHC Martin
27.12. 2016 Hokej: MHC Martin – MsHK ŽILINA
12.12. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – HC Nové Zámky
27.11. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – MHC Martin
20.3. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – HK Nitra (3. a 4. zápas)
10.3. 2016 Do Nitry nás nepustia!


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.