ULTRASZILINA.SK | ,


Hokej: MsHK ŽILINA – HK Dukla Trenčín
Utorok, 17.Február 2015  12:01

ŽILINA – Dva týžne sme sa intenzívne pripravovali na tento zápas a teraz s odstupom si dovolím zhodnotiť za všetkých nás – stálo to za to. Maľovanie choreografií, zháňanie materiálu, vylepovanie plagátov a mnoho ďalších činností kvôli jednému zápasu. Našťastie všetko dopadlo na výbornú a tak jediným negatívom bola ďalšia prehra na ľade, ktorá nás posunula na poslednú, barážovú priečku. 

  

Pôvodne sme plánovali pochod, bohužiaľ kvôli organizačným zmenám a veľkému záujmu o lístky sme ho museli zrušiť. Čo sa týka zápasu, hokej hodnotiť nebudem, obrazom hry a nasadenia hráčov sú, ak si odmyslíme početný kotol, dlhodobo žalostné návštevy na zápasoch.

 

 

Za bránkou, kde sídli žilinský kotol, to už bolo o niečom inom. V porovnaní s derby zápasom proti Martinu síce prišlo menej ľudí a chýbala tomu, najmä zo začiatku zápasu tá správna iskra, ale postupne sme sa zahriali na správnu prevádzkovú teplotu a záver zápas bol už tradične skvelý. 

 

 

Na zápase mala túto sezónu premiéru naša najväčšia vlajka Žilinskí Fanatici, spolu s ňou aj nové, ručne robené vlajky Partizán Súľov a Semper Fidelis. Okrem nich ešte viseli 2 vlajky Góralu, ktorý nás prišiel podporiť v počte 50ks! Veľká vďaka do Żywca! Nad kotlom visel transparent “Pyromaniaci”. Hneď v úvodných minútach prvej tretiny si svoju premiéru odbilo aj 15 obojručiek, celkovo sme ich aj so staršími odprezentovali cca 30.

 

 

Druhá tretina patrila oslavám 90 rokov od založenia žilinského hokejového klubu. Opäť v úvodných minútach sme prezentovali veľké choreo s nápisom 90, po stranách doplnené o žlté a zelené vlajky na mávanie. Po samostatných nájazdoch prišiel rad na hlavný bod programu, celkovo 90ks pyrotechniky a podsvietené igelitové choreo znázorňujúce lebku s hokejovou prilbou. 

 

 

Tento zápas ostane na dlhú dobu v pamäti všetkých, ktorí na zápase boli. Nakoľko príprava na zápas prebiehala na netradičnom mieste a niekoľko dní za sebou, rozhodli sme sa ju poctivo zdokumentovať. Viac o prípravách a tom, ako vyzerá taký týždeň aktívneho Ultrasáka už čoskoro ;-) 

 

P.S. Šupej drž sa! A.C.A.B.

 

 

 

 

 

 Ostatné :

31.3. 2017 Hokej: MsHK ŽILINA – HKM Zvolen
29.1. 2017 Hokej: MsHK ŽILINA – MHC Martin
27.12. 2016 Hokej: MHC Martin – MsHK ŽILINA
12.12. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – HC Nové Zámky
27.11. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – MHC Martin
20.3. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – HK Nitra (3. a 4. zápas)
10.3. 2016 Do Nitry nás nepustia!


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.