ULTRASZILINA.SK | ,

Hokej: ŠHK 37 Piešťany – MsHK ŽILINA
Nedeľa, 25.Január 2015  14:05

Piešťany – Vynikajúcu formu z domácich tribún sme sa vydali potvrdiť do Piešťan, s ktorých tímom bojujú naši hokejisti o účasť v play-off. Dôležitosť zápasu bolo cítiť aj medzi nami, desiatky ľudí netrpezlivo čakali na odchod vlaku a veru, bola to jazda!

Cesta vlakom ubehla rýchlo, dokonca rýchlejšie než si vypočítali samotní piešťanskí policajti, ktorí tak zmeškali náš príchod. Po pár minútach na nás „vyleteli“ za hukotu sirén a začali ziapať čosi o chodníku a že nás nepustia na štadión. Na ich „priateľské“ privítanie sme odpovedali malou pyroshow a delobuchom, ktorý sa omylom zakotúľal pod policajné auto. Zvyšok cesty chlapci v zelenom už poslúchali a my sme si dlhú cestu ku štadiónu spestrili spievaním chorálov.

10872862_10153025272591112_4673978680999339298_o

Pri štadióne nás však čakalo nemilé prekvapenie. Jedna pokladňa, pri ktorej čakalo na lístky okolo sto domácich a neschopní domáci organizátori, ktorí nevedeli zabezpečiť pokladňu pre hostí, pritom sme s nimi viackrát volali ( dokonca aj v deň zápasu!!) a informovali ich o počte lístkov, ktoré majú pripraviť. Kvôli amaterizmu domáceho klubu sa väčšina z nás dostala na štadión až ku koncu prvej tretiny! Vďaka patrí nášmu športovému manažérovi Imremu Valáškovi, ktorí s nami vystál radu na lístky.

V sektore hostí sa nás zišlo okolo 200. Support sa, vzhľadom na problémy s lístkami, rozbiehal pomalšie, ale postupne vygradoval do už tradičného fanatizmu. Ani to však nepomohlo k vytúženým trom bodom. O výsledku zápasu rozhodla presilovka domácich o dvoch hráčov, počas ktorej sme dvakrát inkasovali a nakoniec prehrali celý zápas 3:0.

10914784_10153025273046112_1528555196929491832_o

Cestou domov sme mali vyhradené dva vozne, no malej skupinke sa podarilo obsadiť reštaurák, čo sa nepáčilo strážcom zákona. No opäť nepochodili. Sprievodca Kamil – naše zlatko – nevedel nájsť Stana s lístkami, no zato našiel prekvapenie na záchode ;-)