ULTRASZILINA.SK | ,


FC ViOn Zlaté Moravce – MŠK ŽILINA
Sobota, 22.November 2014  12:37

Moravce – Po výjazde do Myjavy sme chceli pokračovať v týchto aktivitách a na niekoľko dní sme organizovali výlet do Zlatých Moraviec, kde sa malo pôvodne hrať v sobotu 22.11., ale opäť sa zas urobilo všetko pre naše televízne spoločnosti a nie fanúšikov, a tak do posledného momentu nebolo jasné, či niekto do Moraviec vycestuje. Kvôli práci a aj koncertu Daniela Landu v Bratislave, na ktorý sa chystali desiatky Žilinčanov už mesiace dopredu, sa na výjazd vydáva nakoniec iba jedno auto so štyrmi bláznami, ku ktorým sa v Moravciach pripojila dvojica chalanov z Partizánskeho.

 

Ihneď po príchode si kupujeme lístky na hlavnú tribúnu, nikto nemá žiadne problémy s tým, že sme Žilinčania, usporiadatelia ani polícia nič nerieši, cez prestávku sa občerstvujeme v bufete, všade vládne priateľská atmosféra, napriek tomu, že domáci prehrávajú, nikto z tamojších nás nerieši a keď hej, tak v priateľskom duchu. Druhý polčas sa presúvame bližšie k oficiálnemu sektoru hostí, aby sme mali lepší výhľad na bránu, na ktorú mali naši útočiť, zábava v sektore, čaj s rumom, výkriky do mikrofónu televízie na adresu SFZ atď., všetko paráda, potom máme z futbalu hovno, lebo hmla bola tak silná, že sme nevideli na druhú stranu ihriska, bufet nám zavreli, tak sme už iba čakali na konečný hvizd. Ten prišiel, naši vyhrali 1:6, ďakovačka s hráčmi, Viktor sľúbil jednému z nás kopačky či dres či čo to, ak si príde po ne na domáci zápas, po jeho odpovedi „ja mám ale zákaz vstupu na štadión“ Viktor stratil reč, pobavil aj kameraman z televízie, ktorý spolupracoval a na hlave mal čiapku Žilina & Goral.

 

Po zápase ideme ešte do Partizánskeho do reštiky na pizzu, ja a doktor V.K. si to rumujeme ešte aj tam, obsluha slušná milá, paráda… Potom sme išli do Žiliny, napriek únave si to smerujeme do knajpy na ďalšie rumy, pivá a neviem čo všetko, príchod domov v ranných hodinách, koniec reportu, škoda tých čo mohli ísť a nešli.

 

ULTRAS ŽILINA ON TOUR!Ostatné :

2.3. 2017 MŠK ŽILINA – FC ViOn Zlaté Moravce/Vráble
25.9. 2016 FC ViOn Zlaté Moravce/Vráble – MŠK ŽILINA
27.3. 2012 Vion Zlaté Moravce – MŠK ŽILINA
13.9. 2011 MŠK ŽILINA – Vion Zlaté Moravce
6.4. 2011 MŠK ŽILINA – Vion Zlaté Moravce
21.3. 2011 MŠK ŽILINA – Vion Zlaté Moravce
16.10. 2010 Vion Zlaté Moravce – MŠK ŽILINA


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.