ULTRASZILINA.SK | ,


Hokej: HKM Zvolen – MsHK Žilina
Sobota, 25.Január 2014  13:52

Zvolen – Keď sme hrali naposledy doma proti Zvolenu a pricestoval autobus s fanúšikmi hostí, bolo počas zápasu aj po jeho skončení veľmi rušno. Nad hosťami sme mali vtedy výraznú prevahu, ale slušnosť káže takúto návštevu oplatiť. Predsa len, sila tábora sa ukazuje najmä na výjazdoch. A nakoľko Vlci v poslednej dobe hrajú ako vymenení, mali sme v podobe boja o play-off o motiváciu naviac.

 

Do Zvolena vycestoval jeden plný autobus Žilinčanov a ďalších 10 automobilov vrátane 25 ks z Góralu Żywiec. Počkali sme sa pod Šturcom, kde sme očakávali autá s Bystričanmi smerujúcimi do Martina. Naše očakávania sa naplnili len čiastočne. Autá so šálikmi síce prechádzali okolo, bohužiaľ na niekoľko našich stopárov na krajnici cesty nikto z hokejových ultras Bystrice nezareagoval. Pár kopancov tak dostali akurát ich autá.

 

 

Vďaka tejto kratochvíli sa od motorestu ku nám pripojila neželaná hliadka zelených. Pred kremnickými baňami sme zistili, že Kambodža ostal pod Šturcom a tak sa jedno auto muselo otočiť a naložiť našu pornohviezdu do kufra a doháňať stratu na zvyšok kolóny. Nakoniec sme dorazili do Zvolena polhodinku pred zápasom.

 

Autobus naviedla policajná hliadka priamo pod sektor hostí. Autá sme zaparkovali ďalej od štadióna a na naše šťastie sa naša skupina vydala ku štadiónu bez neželaného doprovodu. Tam sa smerom k nám rozbehli Zvolenčania. Keď sme vybehli oproti, dosrali sa a utekali preč. Väčšina to stihla.

 

Na začiatku zápasu sme sformovali kotol, vyvesili vlajku Žilinčania a transparent pre Tajbu. Support nebol zo začiatku najhorší. Jeden človek od nás sa počas prvej tretiny pokúsil neúspešne na vlastnú päsť získať vlajku Zvolena. Neskôr od nás niekoľko ľudí preskočilo plot a rozbehlo sa k domácim. Odozva od nich neprišla, jedine od SBSky a tak sme sa vrátili späť do sektora.

 

 

Cez prvú prestávku sa z nám neznámych príčin rozhodli napochodovať  do sektora pmjéčkari so štítmi aj so svojimi zakuklenými kamarátmi. Provokácie nenechali na seba dlho čakať a pred sektorom sa strhla bitka s SBS aj políciou. Výsledkom bolo 20 opísaných a 4 zranení na našej strane. Vďaka týmto rozptýleniam fandenie počas druhej tretiny dosť upadlo.

 

Zápas bol s priebežným skóre 3:2 pre domácich po dvoch tretinách veľmi vyrovnaný. So začiatkom tretej tretiny sme postupne opäť dali dokopy kotol a sústredili sa na fandenie. Jeden ninja z PNG sa rozhodol podpáliť starší futbalový šál. Výsledkom bol jeho pád z plota na hlavu :-D. Na oplátku sme zapálili 2 trofeje aj my. Výsledkom boli ďalšie intervencie zakomplexovanej SBS a polície v kotli.

 

 

Hráči sa rozhodli ísť na konci zápasu vabank a stavili všetko na vyrovnanie. Diery v obrane využili Zvolenčania a vsietili postupne ďalšie 4 góly. Do konca zápasu sa odpálila ešte nejaká pyrotechnika, inak sa na tribúnach už nič ďalšie nedialo.

 

Po skončení zápasu sa ešte podráždení a značne vystresovaní policajti rozhodli vyskúšať na nás rôzne taktické zoskupenia pri presune k autobusu a autám. Všetko zvládli s bravúrou, akú by od absolventov pomocných škôl čakal málokto. Časť výpravy ešte čakala po zápase vo Zvolene na bratov “sešívaných”. Zvyšok išiel priamo späť do Žiliny.

 

Toľko teda k včerajšiemu výjazdu. Až na výsledok zápasu to bol skvelý výjazd. Fotky zo zápasu nájdete v galérii (odkaz dole na stránke). Vďaka do Żywca za podporu. Už zajtra hráme o 17:00 doma s Bystricou, takže očakávame preplnený kotol a fanatickú podporu hráčom.

 

P.S. Cez zápas sme volali do Zvolena. Povedali, že sa ozvú. Priebežný stav je taký, že stále nevolali späť. Škoda.

 

  

Foto: Ivan Golembiovský ; kripo

 Ostatné :

1.11. 2018 FC Nitra – MŠK ŽILINA
3.6. 2018 MŠK ŽILINA – AS Trenčín
18.5. 2018 MŠK ŽILINA – FC Spartak Trnava
13.4. 2018 MFK Ružomberok – MŠK ŽILINA
13.3. 2018 MŠK ŽILINA – ŠK Slovan Bratislava
10.12. 2017 AS Trenčín – MŠK ŽILINA
29.11. 2017 FC Spartak Trnava – MŠK ŽILINA


Diskusia

5 príspevkov k článku “Hokej: HKM Zvolen – MsHK Žilina”

 1. Napísal Odpor, 25. Január 2014 16:15:

  Pretože vo Zvolene všetci “chalani” pocuvaju hip hop a natriasaju sa v ministri a potom ked sa maju pobit tak sa doseru… a este k tomu doma ach … PNG pozostava s par chlapcov ktory za nieco stoja, no ty prijimaju medzi seba kadejakych šašov , byvalych narkomanov ci diskofilov tak co cakate? hadam ste si nemysleli ze sa vam ozaj postavia…

  Thumb up 17 Thumb down 7


 2. Napísal maxim, 17. Február 2014 23:10:

  video chcem vidiet

  Thumb up 1 Thumb down 1


 3. Napísal jorge, 16. August 2014 17:41:

  scrupulous@peony.laundered” rel=”nofollow”>.…

  áëàãîäàðåí….

  Thumb up 1 Thumb down 0


 4. Napísal austin, 18. August 2014 13:49:

  convening@bus.raffish” rel=”nofollow”>.…

  áëàãîäàðñòâóþ!!…

  Thumb up 1 Thumb down 0


 5. Napísal claude, 19. August 2014 18:06:

  evegeni@waving.entrance” rel=”nofollow”>.…

  good….

  Thumb up 1 Thumb down 0


Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.