ULTRASZILINA.SK | ,


Hokej: HK Poprad – MsHK ŽILINA
Utorok, 3.December 2013  21:51

Poprad – Do Popradu sme sa vybrali v počte 50 kusov z toho 43 pív, 6 fanatikov a jeden “chorý lajdák z Bytče“.

 

Vďaka zábave prebehla cesta veľmi rýchlo. Po príchode na štadión zisťujeme, že nás nikto nečakal, a tak bol sektor hostí zamknutý. To sa však zmenilo ihneď po našej snahe dostať sa na tribúnu domácich. V Poprade nás zarazil nielen zákaz vstupu na tribúnu s pivom, ale aj radikálne krídlo domáceho kotla, ktoré nás pokúsilo “zastrašiť”.

 

Vzhľadom na malý počet nebudeme rozoberať fandenie a ani hru hokejistov od 2. tretiny. Momentálne je dosť potrebné, aby začali chalani vyhrávať nech si zahučíme aj v play-off.

 

 

Zo štadióna sme sa na stanicu presúvali taxíkmi, kde sme dorazili so zmiešanými pocitmi, pretože niekto bol rád, že ide konečne domov a niekto zase sklamaný z končiaceho sa výjazdu. Rozhodli sme sa preto hlasovať. Rozhodujúcim výsledkom sme si predĺžili pobyt v PP a “roztáčame” to hneď v prvom bare. Niektorí členovia našej skupiny to brali decentne, no iní išli na doraz a domáce liehoviny tiekli potokom.

 

Po kultúrnej vložke v tamojšom bare sa vydávame smer Žilina. Nečakali sme však, že nám cestu skrížia príslušníci PZ, ktorí nás v LM vykázali z vlaku. V tom momente nás nenapadlo nič iné, ako nájsť nejakú krčmu a počkať na ďalší vlak. Po hodine sa opäť vydávame smer Žilina, no tentokrát už úspešne.

 

Vďaka všetkým zúčastneným za vydarený “oldschool” výjazd!!!

 Ostatné :

31.3. 2017 Hokej: MsHK ŽILINA – HKM Zvolen
29.1. 2017 Hokej: MsHK ŽILINA – MHC Martin
27.12. 2016 Hokej: MHC Martin – MsHK ŽILINA
12.12. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – HC Nové Zámky
27.11. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – MHC Martin
20.3. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – HK Nitra (3. a 4. zápas)
10.3. 2016 Do Nitry nás nepustia!


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.