ULTRASZILINA.SK | ,


Hokej: MsHK ŽILINA – MHC Martin
Pondelok, 25.November 2013  20:06

ŽILINA - Je nám veľmi ľúto, že v súvislosti so včerajším derby s Martinom nastala situácia, ktorá zapríčinila, že sme nemohli podporiť hokejistov v tak dôležitom zápase. Už druhýkrát sa totiž stalo, že klub najskôr odobril vstup zdarma na kartu OZ ŽF a vzápätí tesne pred zápasom túto možnosť zrušil, čo považujeme zo strany predstaviteľov klubu za maximálne neseriózne a neprofesionálne.

 

Po zápase so Zvolenom bola odobratá našim členom možnosť vstupu zdarma na kartu OZ ŽF, čím klub potrestal všetkých aktívne fandiacich fanúšikov. Hoci sme sa snažili zmierniť aspoň časť škody kde uznávame svoj podiel viny (úhrada ušlého zisku za prenájom haly, ktorá bola po stretnutí zadymená, v sume 250 €), klub naďalej uplatňuje kolektívny trest pre všetkých našich členov, čím zároveň búra doterajšiu vzájomnú symbiózu a príkladnú spoluprácu, ktorú sme neraz vyzdvihovali!

 

Veríme, že klub MsHK bude mať aj naďalej záujem o podporu svojich fanúšikov a my budeme mať znova čo najskôr možnosť oplatiť túto dôveru vytváraním burcujúcej atmosféry na domácich zápasoch. V budúcnosti už ale nesmie nastať situácia, aká sa stala tesne pred včerajším stretnutím!

 

 

ULTRAS ŽILINAOstatné :

31.3. 2017 Hokej: MsHK ŽILINA – HKM Zvolen
29.1. 2017 Hokej: MsHK ŽILINA – MHC Martin
27.12. 2016 Hokej: MHC Martin – MsHK ŽILINA
12.12. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – HC Nové Zámky
27.11. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – MHC Martin
20.3. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – HK Nitra (3. a 4. zápas)
10.3. 2016 Do Nitry nás nepustia!


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.