ULTRASZILINA.SK | ,


Hokej: Dukla Trenčín – MsHK ŽILINA
Nedeľa, 3.November 2013  23:15

Trenčín – Napriek nepriaznivým výsledkom na ľade sa na tribúnach stále vezieme na pozitívnej vlne a po dlhej dobe sme vycestovali na hokejový výjazd aj mimo tradičného rivala z Martina. Do Trenčína vycestovalo v nedeľné poobedie takmer 50 Žilinčanov, ktorí sa rozhodli podporiť hráčov v boji o dôležité body. 

  

Hlavná časť výpravy sa presunula do Trenčína rýchlikom, ktorý dorazil až po začiatku zápasu, takže sme stihli len poslednú minútu prvej tretiny. Postupne dorazili aj ďalší fans autami. Do Trenčína sme nebrali bubon, fandeniu to však neuškodilo a hučali sme celý zápas. Hráči napriek ďalšej prehre našu podporu cítili, za čo sa nám po záverečnom hvizde aj poďakovali.

 

  

Počas zápasu sme si dva razy uctili aj pamiatku bývalého hráča Trenčína, slovenskej reprezentácie aj viacerých klubov NHL, legendu Pavla Demitru. Cesta späť prebehla bez väčších problémov a to aj napriek tomu, že nie všetci trafili na vlak smerom späť do Žiliny.

 

 P.S. Ak Arijec nebude fandiť ani ďalší zápas, potľapkajte ho po pleci a pošlite ho domov s tým, nech sa v kotli už radšej ani neukazuje. Buranov netolerujeme.Ostatné :

31.3. 2017 Hokej: MsHK ŽILINA – HKM Zvolen
29.1. 2017 Hokej: MsHK ŽILINA – MHC Martin
27.12. 2016 Hokej: MHC Martin – MsHK ŽILINA
12.12. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – HC Nové Zámky
27.11. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – MHC Martin
20.3. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – HK Nitra (3. a 4. zápas)
10.3. 2016 Do Nitry nás nepustia!


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.