ULTRASZILINA.SK | ,


Basket: MBK ŽILINA – Astrum Levice
Štvrtok, 2.December 2010  20:27

levice

ŽILINA – Sobotný zápas proti Leviciam sa niesol v podobnom duchu ako väčšina tohto sezónnych domácich zápasov. Prvý polčas sa fandilo minimálne, skóre bolo pomerne vyrovnané. Po zmene strán sme začali hlasné povzbudzovanie a hráči sa zakusli do súpera. Výsledkom bola skvelá atmosféra a výhra o osem bodov. 
 
A to aj napriek tomu, že sa fandilo bez bubnov či vlajok na tyčiach. Hlasné povzbudzovanie od úvodu druhého polčasu, ku ktorému výrazne pomohla najmä hlavná tribúna, naštartovalo aj hráčov, ktorí v priebehu piatich minút zvýšili z piatich na rozdiel osemnástich bodov. Levičania síce zlepšenou obranou postupne začali doťahovať skóre, našťastie pre nás ich v rozbehu zastavila porucha svetelnej tabule so skóre, kvôli ktorej sa niekoľko minút nehralo.
 
Naopak, my sme si začali po tejto pauze opäť vytvárať náskok, ktorý sme do konca zápasu len udržiavali. Okolo 600 divákov sa v hale zabávalo až do konca, po zápase (92:84) nasledovala menšia argentína a štýlová ďakovačka s hráčmi, pri ktorej sme vysvietili halu. Všetko to bol ale len predkrm toho, čo nás čaká už túto sobotu, to znamená 4.12., keď privítame na domácej palubovke Baník Prievidza.
 
Takže bez dlhého rozmýšľania, v sobotu všetci do kotla!!
 

 

 Ostatné :

27.10. 2011 Basket: MBK ŽILINA – BC Prievidza
23.4. 2011 Basket: MBK ŽILINA – BK Nitra
15.4. 2011 Basket: MBK ŽILINA – BK Nitra
29.3. 2011 Basket: MBK ŽILINA – MBK Rieker Komárno
18.3. 2011 Basket: MBK ŽILINA – BK SPU Nitra
12.3. 2011 Basket: MBK ŽILINA – BC Prievidza
7.3. 2011 Basket: MBK ŽILINA – Astrum Levice


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.