ULTRASZILINA.SK | ,


Dukla Banská Bystrica – MŠK ŽILINA
Streda, 19.September 2012  15:31

Banská Bystrica – Máme za sebou jedno z tých lepších stredoslovenských derby, keď to tento raz žilo najmä na tribúnach. Po dlhšej dobe sa ukázali v dobrom svetle aj domáci, čo dodalo zápasu skutočný derby nádych. Na oboch stranách bolo vidieť slušný kotol, choreá aj množstvo pyrotechniky.

 

Na nedeľný výjazd do Bystrice plníme nakoniec 2 autobusy. K tým sa pridáva ešte jeden mikrobus a niekoľko áut, čo v konečnom súčte znamenalo výjazdový počet cca 140 Žilinčanov. Po príchode do Bystrice si chceme spestriť čakanie na zápas na miestnom jarmoku, to sa však nestretlo s pochopením polície. Ako sa vraví, jeden vie písať a druhý čítať, no na ich smolu ani jeden nevie rýchlo bežať, a tak sa pár jednotlivcom podarilo užiť si jarmočnú atmosféru.

 

 

Fandenie počas zápasu bolo veľmi priemerné, a tak mám podozrenie, že niektorí chodia na zápasy naozaj kvôli tomu, aby mohli sledovať futbal. Úroveň to malo aspoň v úvode druhého polčasu, keď sme roztiahli sektorovku s rokom založenia klubu, doplnenú o niekoľko bengálov, stroboskopov a farebné dymovnice, vďaka čomu ožil celý sektor.

 

 

Počas zápasu boli vyvesené vlajky ŽF, Žilinčania, AMF, Vernosť je česť a vlajka NB, ktorá visela v domácom sektore. Po zápase sa nedialo nič mimoriadne. Výsledok zápasu je 2:2 ale priebeh hry netuším. Ak vás to zaujíma, kuknite si report od jedného z troch šošonov, ktorí boli zalezení inkognito na hlavnej.

 

 

Ako bolo spomenuté v úvode, v dobrom svetle sa ukázali aj domáci, keď dali dokopy viac ako 150 členný kotol, predviedli počas zápasu až 3 choreá, doplnené množstvom pyrotechniky. Chcelo by to viac takýchto zápasov v našej úbohej lige!

 

Športu zdar.

 

 

P.S. Zápas sledovalo 2480 platiacich divákov, a ako by určite nezabudla spomenúť TV Markíza, aj približne 300 policajtov, platených z vašich daní :-)

 

 

 

FOTOGALÉRIA – zdroj: supporters.cz

ODKAZ NA REPORT ULTRAS.SK

ODKAZ NA REPORT SUPPORTERS.CZ

 

Zdro fotoj: supporters.cz, ultras.sk 

 

 Ostatné :

3.5. 2012 Dukla Banská Bystrica – MŠK ŽILINA
30.11. 2011 MŠK ŽILINA – Dukla Banská Bystrica
12.4. 2011 Banská Bystrica – MŠK ŽILINA
6.11. 2010 MŠK ŽILINA – Banská Bystrica
31.7. 2010 Banská Bystrica – MŠK ŽILINA
17.5. 2010 Banská Bystrica – MŠK ŽILINA
15.3. 2010 MŠK ŽILINA – Banská Bystrica


Diskusia

Jeden príspevok k článku “Dukla Banská Bystrica – MŠK ŽILINA”

  1. Napísal 10FAGAN10, 20. September 2012 19:35:

    zilina !!

    Thumb up 9 Thumb down 4


Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.