ULTRASZILINA.SK | ,


MŠK ŽILINA (U19) – Tatran Prešov (U19)
Pondelok, 20.August 2012  20:27

ŽILINA – Po druhý raz sme navštívili zápas žilinského dorastu v Závodí. Aj keď vstávanie na doobedný zápas robí po piatku vicerým problémy, nakoniec sa nás zišla necelá stovka, čo bolo dva razy viac ako na prvom zápase. PZ SR svoj počet na tento vysoko rizikový zápas pre istotu znásobil štvornásobne. 

 

 

Ohrozený sa však na tomto zápase mohol cítiť jedine brankár hostí, keď čelil množstvu striel, z ktorých nakoniec až 6 kúskov skončilo v jeho sieti. Ku konečnému, jednoznačnému výsledku 6:0, sme dúfajme prispeli svojou trochou aj my. 

 

Po testovacej jazde v podobe prvého zápasu sme sa snažili pripraviť na tento zápas čo najzodpovednejšie. Dôraz sa kládol najmä na support. Fandenie malo miestami veľmi dobrú úroveň. Ľudí nahecovali najmä tri novinky v našom repertoári (bonusom bola vsuvka pripitého Randalla “KOÁÁLÍCIA – ŠOŠONI POLÍCIA”, ktorá sa dočkala hneď niekoľkých repete). 

 

Naviac bolo cítiť, že väčšina ľudí je doslova hladná po fandení a nie je potrebné ľudí extra motivovať k hučaniu. Bodaj by to podobne fungovalo vždy. Zápas spestrilo aj nejaké to pyro. Počas zápasu viselo na plote šesť vlajok, vrátane vlajky “Fanatici Partizánske”. Chalanom patrí veľká vďaka za to, že cestovali takú diaľku “len” kvôli zápasu dorastu!

 

 

Na zápas si opäť našiel cestu aj sám najvyšší, bohužiaľ, znovu sa nenaučil chorále a tak dianie sledoval len opodiaľ. Ďalším menším mínusom zápasu bol zatvorený bufet. Našťastie sa dosť ľudí poistilo niečím z domu, prípadne prezieravo zvolilo návštevu krčmy už po ceste na zápas :-)

 

A toto je to čaro zápasov v Závodí. Nikomu nevadí fľaška vína či odpálený bengál. Nikto od vás nepýta 10€ za vstup. Uvíta vás malá, sympatická tribúnka, kde sto hrdiel vynikne oveľa lepšie ako na hlavnom štadióne. Máte blízky kontakt s ihriskom a hráčmi, nečaká vás žiadna buzerácia či šacovanie. Každý z nás tak odchádzal zo zápasu maximálne spokojný a už teraz sa tešíme na ďalší zápas (1.9. proti Spartaku Trnava). Množstvo tvárí z kotla na zápase cez víkend chýbalo, takže o 2 týždne očakávame opäť o niečo vyššiu účasť.

 

Pridajte sa k nám všetci. Vyskúšajte čaro týchto zápasov, pretože sú jednoducho veci, čo si za peniaze nekúpite ;-)

 

GALÉRIA ZO ZÁPASU

 

Doplnené video zo zápasu:  

http://www.youtube.com/watch?v=V1SvSP8tnkc&list=

 Ostatné :

9.9. 2013 MŠK ŽILINA (U19) – Spartak Trnava (U19)
25.8. 2013 MŠK ŽILINA (U19) – Tatran Prešov (U19)


Diskusia

4 príspevkov k článku “MŠK ŽILINA (U19) – Tatran Prešov (U19)”

 1. Napísal justin.jurista, 21. August 2012 8:46:

  A to je co za galeria, sa hanbite za svoje xichty, ci co. Vygumovane tvare, vygumovane mozgy.

  Thumb up 9 Thumb down 17


 2. Napísal yellowgreenarmy, 21. August 2012 18:29:

  tvoje meno vraví za všetko:)justinko

  Thumb up 4 Thumb down 0


 3. Napísal keko, 22. August 2012 13:44:

  justin my sme len chceli zabránit tomu aby si nad nami onanoval !

  Thumb up 5 Thumb down 0


 4. Napísal 2londak, 22. August 2012 20:25:

  vygumovane tvare najdes na juhu :-) a nie jednu a aj policajnu a to by si mal vediet :-) koalicia sosoni policia!!!

  Thumb up 6 Thumb down 2


Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.