ULTRASZILINA.SK | ,


Hokej: MHC Martin – MsHK ŽILINA
Sobota, 25.Február 2012  11:48

Martin – Po niekoľkých týždňoch sme si zopakovali výjazd na predmestie Žiliny. Opäť v peknom počte približne 100 fanatikov, no s podstatne lepším fandením. Zábava neustala ani na konci divokého zápasu, keď domáci v závere otočili na konečných 7:5 (0:0, 3:4, 4:1) a vyrovnali stav derby zápasov v tejto sezóne na 3:3. No na rozdiel od “rasist fašist huligenz”, my to potiahneme aj v playoff. 

 

Cesta do Martina prebehla rýchlo, a to i napriek dvadsať minútovému meškaniu vlaku. Ku zimnému štadiónu sme dorazili až so začiatkom stretnutia a vďaka chaosu s lístkami sa dostali poslední jedinci do sektora až okolo 10. minúty. Prvá tretina skončila bez gólov, fandenie bolo na veľmi dobrej úrovni. 

 


 

V druhej začala divoká prestrelka, ktorá vyhecovala nás, keď sme mohutným fandením pomohli otočiť skóre zápasu, ale i domácich, ktorí sa prezentovali pre zmenu pestrou paletou predmetov vhodených na ľadovú plochu. Zápas sa napriek tomu dohral do konca. Ten nám ale vôbec nevyšiel. Martin strelil v rozmedzí 54. a 59. minúty tri góly a dotiahol tak zápas do víťazného konca. Napriek tomu sme však nezložili zbrane my a ani hráči, bojovali do samého záveru a ukázali pravý fanatizmus. 

 

“Prosíme martinských fanúšikov, aby po zápase zostali

z bezpečnostných dôvodov na svojich miestach.”

 

Dúfajme, že bojovný duch nám vydrží aj vo zvyšných zápasoch. Najmä tých vyraďovacích. Vďaka všetkým za účasť, hlavne chalanom z Góralu, ktorí nás aj takto cez týždeň podporili početnou skupinou, ale i policajnému zboru SR (špeciálne chlapcovi s brokovnicou, ktorý si pomýlil hokej s americkými akčnými filmami).

 

P.S. Cesta späť, bez komentára:

 

foto: igor pĺžOstatné :

31.3. 2017 Hokej: MsHK ŽILINA – HKM Zvolen
29.1. 2017 Hokej: MsHK ŽILINA – MHC Martin
27.12. 2016 Hokej: MHC Martin – MsHK ŽILINA
12.12. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – HC Nové Zámky
27.11. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – MHC Martin
20.3. 2016 Hokej: MsHK ŽILINA – HK Nitra (3. a 4. zápas)
10.3. 2016 Do Nitry nás nepustia!


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.