ULTRASZILINA.SK | ,


AS Trenčín – MŠK ŽILINA
Piatok, 25.November 2011  12:11

Trenčín – Po rokoch sme si užili výjazd do Trenčína a to v jednom slede hneď po Trnave. Na stanici sa nás zišlo menej ako cez víkend, ale i tak sa dal očakávať zaujímavý deň. Očakávania sa do veľkej miery naplnili – opäť prepnutá polícia, divoký výsledok 3:3 a neskutočná cesta späť!

 

Po príchode si nás “prevzali do opatery” psy od polície. Trenčín samotný dýcha históriou a to isté sa dá povedať aj o miestnej polícii, ktorá akoby vypadla z porevolučného filmu. Svoju frustráciu zo života si tu policajti riešia u nás už pomaly staromódnym obuškovým spôsobom.  Čas sa zastavil aj na trenčianskom štadióne, čo mnohých pamätníkov z našich radov veľmi potešilo. 

 

Vítala nás rozpadnutá kamenná ruina so štýlovou klietkou pre hostí, otrasné záchody a bufet s vareným vínkom.  To bolo vítaným doplnkom pri zahriatí, hlavne keď väčšinu z nás do polčasu schladili dva góly v našej sieti. Napriek hre to nebolo na tribúne najhoršie a tradičné fandenie sa doplnilo pestrou paletou pokrikov, väčšinou smerom k domácim (piatim “statočným”). 

 

 

Po príchode chalanov z Góralu, ktorí boli vpustení do sektora až po našej intervencii, sa výjazdové číslo zastavilo na 103 fanúšikoch. Na zápas hraný v týždni nie zlé. A nikto z nás určite neľutoval, že šiel. Po polčase značne motivovaní hráči v priebehu pätnástich minút (zásluhou Picha a Pečovského) zmazali náskok Trenčína a vyrovnali na 2:2.

 

Netrvalo dlho a domáci sa opäť dostali do vedenia, no v 78. minúte zakončilo divokú prestrelku Gergel, vďaka čomu sme si odniesli z druhého výjazdu po sebe opäť bod za remízu 3:3. Cesta späť dvomi osobnými vlakmi prebiehala “bezproblémovo”, a tak sme si okrem bodu odniesli späť aj pripitučkého Kambodžu a spomienky na jeho šou.

 

Dôstojné ukončenie jesennej výjazdovej časti! 

 

foto: sita



Ostatné :

3.6. 2018 MŠK ŽILINA – AS Trenčín
10.12. 2017 AS Trenčín – MŠK ŽILINA
17.9. 2017 MŠK ŽILINA – AS Trenčín
4.12. 2016 MŠK ŽILINA – AS Trenčín
1.9. 2016 MŠK ŽILINA – AS Trenčín
16.8. 2011 MŠK ŽILINA – AS Trenčín


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.