ULTRASZILINA.SK | ,


Basket: MBK ŽILINA – BC Prievidza
Štvrtok, 27.Október 2011  10:21

ŽILINA – Atraktívny basketbalový duel prilákal včera na Rosinky množstvo fanúšikov. Plná hala, v ktorej mali početné zastúpenie aj hostia z Prievidze, videla v parádnej atmosfére nervózny zápas plný zvratov v skóre. Zápas sme si prehrali v závere stretnutia, keď sme stratili sľubný náskok a Prievidza nás následne prevalcovala v predĺžení (konečné skóre 106:95). 

 

 

Pre nás prvý zápas v sezóne dopadol veľmi slušne. Vyvesené boli dve menšie vlajky – ACAB a Ultras Žilina. V kotli sa stretla približne 50tka väčšinou mladších fanatikov. Fandilo sa po celý zápas a hlavne druhá polovica bola veľmi búrlivá. Často sa snažila zapájať aj celá hala, čo hnalo hráčov dopredu.

 

Pred polčasom sme prehrávali už o 16 bodov, nakoniec to chalani stiahli na 9 a v tretej štvrtine zlepšenou hrou otočili vývoj stretnutia. Náskok sme postupne zvyšovali až na 14b. Bohužiaľ opäť sme nezvládli záver stretnutia – chyby rozhodcov ale hlavne zbytočné fauly a straty a zdĺhavá hra bez myšlienky pomohli Baníku dotiahnúť skóre na 92:92.

 

Predĺženie sa už nieslo plne v réžii hostí (3:14). Po zápase, keď už veľká časť ľudí opustila halu,  ďakujeme chalanom aspoň za snahu. Pri ďakovačke je odpálených aj niekoľko bengálov. Fotky zo zápasu nájdete v našej galérii.

 

 >>>FOTOGALÉRIA ZO ZÁPASU<<<

 

Na záver ešte jedno menšie upozornenie do budúcna. Za hádzanie petárd a iných predmetov na plochu či branie suvenírov pomaly rodinám s deťmi nabudúce dostanete zopár faciek. Už sme vás na to upozorňovali počas uplynulého playoff! 

 
Ostatné :

23.4. 2011 Basket: MBK ŽILINA – BK Nitra
15.4. 2011 Basket: MBK ŽILINA – BK Nitra
29.3. 2011 Basket: MBK ŽILINA – MBK Rieker Komárno
18.3. 2011 Basket: MBK ŽILINA – BK SPU Nitra
12.3. 2011 Basket: MBK ŽILINA – BC Prievidza
7.3. 2011 Basket: MBK ŽILINA – Astrum Levice
16.12. 2010 Basket: MBK ŽILINA – BK Spišská Nová Ves


Diskusia

Jeden príspevok k článku “Basket: MBK ŽILINA – BC Prievidza”

  1. Napísal admin, 30. Október 2011 19:53:

    Premazané, poprosím internetových onanistov a chuligánov aby si riešili komplexy inde. Obojstranne.

    Thumb up 7 Thumb down 0


Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.