ULTRASZILINA.SK | ,


MŠK ŽILINA – FK Senica
Sobota, 30.Apríl 2011  10:08

ŽILINA – Pred zápasom so Senicou sme ešte mali nádej na obhajobu titulu, no po prehre 1:0 prakticky zhasla. Zo zimného spánku, v ktorom sa momentálne naše mužstvo nachádza, sa pravdepodobne túto jar nepreberieme, aj keď treba veriť. Najbližší zápas v Trnave napovie viac..

 

Zápas tretieho s prvým sa odohral v piatok podvečer pred televíznymi kamerami “cigánskej” televízie (súčasne sa u nás hral aj rozhodujúci zápas o tretie miesto v basketbalovej extralige – možné len na Slovensku!). Aj vďaka tomu si našlo cestu na štadión len zhruba 4200 fanúšikov. 

 

Na severe sa zišlo takmer 400 fanatikov, ktorí počas celého zápasu hnali žlto-zelených k víťazstvu – nestačilo. Počas prvého polčasu bolo na severe odprezentované chóreo, ktoré bolo venované dlhej tradícií nášho klubu, symbolicky práve v zápase s klubom, ktorý vznikol na počkanie (kúpa licencie od Interu BA) a ktorý nemá žiadnu históriu. Na transparente bol nápis: “VIAC AKO 100 ROKOV VERNOSTI A TRADÍCIE” a na obrovských obojručkách boli staré znaky TJ ZVL, DYNAMO a súčasný znak MŠK. Ľudia sa bavili, zapájali sa aj ostatné tribúny, škoda, že sa nezapojili aj hráči.

 

Písať o futbale asi ani nemá cenu. Prehrali sme gólom z 80. minúty. Najbližšie nás čaká finále pohára…

 

P.S.: Hostia neprišli, pretože ich radikálne krídlo malo bojkot. Neuveriteľné :-DOstatné :

13.8. 2017 MŠK ŽILINA – FK Senica
21.2. 2017 FK Senica – MŠK ŽILINA
20.9. 2016 Ultras víkend: MŠK ŽILINA – FK Senica / MsHK ŽILINA – MHC Martin
24.11. 2015 FK Senica – MŠK ŽILINA
9.5. 2012 Finále SP: FK Senica – MŠK ŽILINA
6.11. 2011 MŠK ŽILINA – FK Senica
8.8. 2011 FK Senica – MŠK ŽILINA


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.