ULTRASZILINA.SK | ,


MŠK ŽILINA – MFK Ružomberok
Nedeľa, 14.November 2010  18:27

mskruzomberok2010

ŽILINA – Do Žiliny zavítala atmosféra. A to aj napriek nízkej návšteve iba niečo cez 3000 divákov, ktorá by na prvý pohľad vypovedala o opaku. K tomu sa pridali aj futbalisti, ktorí otočili nepriaznivý stav a zvíťazili 3:1. Sobotný večer tak do bodky naplnil to, čo sa od futbalu primárne očakáva. Ľudia sa na zápase bavili. 
 
Už hodinu pred zápasom sme prišli v predstihu na štadión pripraviť všetko na podvečerný zápas. Aj preto väčšina z nás nemohla ísť na basketbalový zápas, ktorý sa hral o tretej v hale na Rosinkách. Pohľad na tribúny pri úvodnom hvizde rozhodcu nevyzeral optimisticky, o to prekvapivejšia bola úroveň povzbudzovania už od úvodu zápasu.
 
Zo zápasu na zápas zrazu celý kotol hučal ako jeden, skoro nikto nemal problém zdvihnúť ruky nad hlavu a hlasno fandiť. Atmosfére pomohla aj úprava dvoch chorálov, a to “Naším domovom” a “Naším klubom MŠK”, pri ktorých sa bavil nie len sever, ale pozitívna energia strhla aj ďalšie tribúny. Naozaj chýbali len počty. Ľutovať však môžu hlavne tí, čo neprišli.
 
V 27. minúte po hrubej chybe dvojice Angelovič – Dúbravka strelili prvý gól zápasu prekvapujúco (aj keď v poslednej dobe už ani nie …) hostia, keď Chovanec bez problémov len dokopol loptu do prázdnej brány. Už o minútu sme ale vyrovnali na polčasových 1:1 vlastným gólom Kostelného. Po zmene strán sme zatlačili Ružomberok a po góle Vladaviča a hlavičke Oravca sme s prehľadom vyhrali 3:1 nad trápiacim sa Ružomberkom.
 
Lepšiu pozvánku na posledný jesenný domáci ligový duel proti Spartaku Trnava tak hráči, ale aj fanúšikovia ani nemohli spraviť. Vďaka všetkým zúčastneným, konečne prichádzame na to, že záleží na každom jednom človeku a výsledný efekt je pri maximálnej snahe neporovnateľný!
 
P.S. Hostí 20. Soc pokriky, inak nič.
 
P.P.S. Basketbalisti v zápase, ktorý predchádzal futbalovému večeru zvíťazili nad B. Bystricou vysoko 74:45.
 
P.P.P.S. V dnešnom (nedeľnom) domácom zápase porazil Góral Żywiec v súboji druhého s prvým tím Wisła Ustronianka 2:0 a po tretej výhre v rade sa posunul na prvé miesto v lige práve pred Wisłu. Držíme palce v ďalšom boji o postup!
  
 

 Ostatné :

13.4. 2018 MFK Ružomberok – MŠK ŽILINA
24.10. 2016 MFK Ružomberok – MŠK ŽILINA
24.7. 2016 MŠK ŽILINA – MFK Ružomberok
23.3. 2015 MFK Ružomberok – MŠK ŽILINA
15.5. 2012 MFK Ružomberok – MŠK ŽILINA
5.3. 2012 MŠK ŽILINA – MFK Ružomberok
22.9. 2011 MFK Ružomberok – MŠK ŽILINA


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.