ULTRASZILINA.SK | ,


MŠK ŽILINA – Banská Bystrica
Sobota, 6.November 2010  22:27

msk_dukla_2010

ŽILINA – Po menších technicko-personálnych problémoch vám prinášame report zo zápasu proti Banskej Bystrici až teraz. Aj preto len v skratke, čo sa dialo počas tohto na góly veľmi bohatého zápasu či už na ihrisku alebo tribúnach. Premiéru na futbale mali nové bubny a aj nový chorál.
 
Kotol v počte okolo 300 fanatikov bol na vysokej úrovni, k čomu prispeli spomínané dva nové bubny, ktoré oživili niektoré z chorálov. Pridal sa aj jeden nový, za ktorý si sever dokonca vyslúžil potlesk od ostatných tribún. Hlavne prvý polčas sme fandili naplno, a to aj napriek tomu, že na ihrisku to vyzeralo podstatne odlišne. Po úvodnom góle T. Oravca prišla rýchla odpoveď v podaní Heseka, ktorý ešte do polčasu zvýšil na skóre 1:2. V lige sme na našom štadióne niečo podobné už dlho nezažili.
 
Po zmene strán otočil Oravec dvomi gólmi stav v prospech Žiliny, no po záverečnom hvizde mali väčšiu radosť Bystričania (vrátane až dvoch fanúšikov v sektore hostí), keď Uškovič v 77. minúte vyrovnal na konečných 3:3. Najväčším pozitívom zápasu tak bol kotol – konečne sformovaný, s množstvom vlajok na tyčiach a aj napriek remíze plný baviacich sa fanúšikov. Aj keď nie každý fandí za nepriaznivého stavu tak, ako by mal a ako by si hráči zaslúžili …
 
Na ďalšom domácom zápase proti Ružomberku sa dúfajme odrazíme od tohto výkonu. Doladia sa bubny, zavedie sa väčšia disciplína v kotli a tak ďalej, jednoducho stále je čo zlepšovať!
 
 

 Ostatné :

19.9. 2012 Dukla Banská Bystrica – MŠK ŽILINA
3.5. 2012 Dukla Banská Bystrica – MŠK ŽILINA
30.11. 2011 MŠK ŽILINA – Dukla Banská Bystrica
12.4. 2011 Banská Bystrica – MŠK ŽILINA
31.7. 2010 Banská Bystrica – MŠK ŽILINA
17.5. 2010 Banská Bystrica – MŠK ŽILINA
15.3. 2010 MŠK ŽILINA – Banská Bystrica


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.