ULTRASZILINA.SK | ,


MŠK ŽILINA – Tatran Prešov
Nedeľa, 12.September 2010  15:27

za_presov_10

ŽILINA – V sobotu sme odohrali ligový duel s Tatranom Prešov. Súper z dna tabuľky nás potrápil, no po víťazstve 2:1 sme vybojovali všetky tri body. O góly sa postarali Robo Jež, keď exportnou strelou z veľkej diaľky v 14. minúte otvoril skóre zápasu, a navrátilec Admir Vladavič, ktorý zvýšil z penalty na rozdiel dvoch gólov. Rušno však nebolo iba na ihrisku.

 
Od začiatku zápasu bolo počuť značnú podporu zo severu. Aj vzhľadom na danú situáciu početný kotol išiel naplno a nebol potrebný ani bubon. Včerajší zápas ukázal, že keď je vôľa a hlavne motivácia, dokážeme fandiť naplno aj v takýchto zápasoch. Bez problémov sme dali aj nový chorál, ktorý sa doteraz spieval iba vonku či na baskete a chytali sa naň a hlavne bavili sa skoro všetci. Prvý polčas trval do 60. minúty a v rámci neho bol popri fandení vytiahnutý transparent s nápisom “FANS NA N€ZAPLATENIE“, za čo si “céčko” vyslúžilo potlesk ostatných tribún.
 
Ten pomyselný druhý polčas odštartoval odchod ľudí z nášho sektoru a vytiahnutie druhého, nadväzujúceho transparentu “JE VÁM LEPŠIE BEZ NÁS?“. Následnú pozitívnu reakciu ľudí ale i atmosféru, ktorá panovala poslednú polhodinku komentovať ani netreba. Rovnako tak hru našich hráčov, čo nás mrzí asi najviac.


za_presov_1  sss  za_presov_2

 

Touto cestou by sme aspoň chceli veľmi pekne POĎAKOVAŤ VŠETKÝM FANÚŠIKOM, ktorí nás podporili a svojim potleskom, či demonštratívnym odchodom (špeciálna vďaka tým, ktorí odišli aj z iných tribún) ukázali, že názor, ktorý prezentujeme nie je názor “päťdesiatich mladíkov”  ale širokej verejnosti. Ďakujeme. Vidíme sa v Dubnici a tam to opäť roztočíme vo veľkom ;) 
 
P.S. Hostia neprišli. Nás bolo 3618. Odprezentovaná bola nová flaga (viď obrázok) rovnomennej ultras skupiny, viac info o nej sa dočítate čoskoro. 


Ostatné :

22.10. 2017 1. FC Tatran Prešov – MŠK ŽILINA
13.3. 2013 Tatran Prešov – MŠK ŽILINA
20.10. 2011 MŠK ŽILINA – Tatran Prešov
28.7. 2011 Tatran Prešov – MŠK ŽILINA
12.5. 2011 MŠK ŽILINA – Tatran Prešov
1.3. 2011 Tatran Prešov – MŠK ŽILINA
5.12. 2009 Tatran Prešov – MŠK ŽILINA


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.