ULTRASZILINA.SK | ,


MŠK ŽILINA – FC Nitra
Nedeľa, 8.August 2010  10:27
ŽILINA – Po dvojzápase 3. predkola Ligy Majstrov, v ktorom sme vyradili bulharský Loveč, nás v sobotu podvečer čakala Nitra. Tá Nitra, ktorá neraz dokázala uchmatnúť pod Dubňom body, no tentokrát na rozbehnutú Žilinu nemala. Naši nastúpili v trochu obmenenej zostave, čo je vzhľadom na náročný program pochopiteľné.


Predstavila sa nám aj ďalšia nová posila, konkrétne Argentínčan Sergio Javier Vittor, ktorý si svoje miesto rozhodne zastal.

 

Zápas sa začal v trochu vlažnej atmosfére, kotol sa sformoval približne v 5. minúte, čo bolo spôsobené neprítomnosťou obvyklého lídra kotla. Zodpovednosť za support na seba zobral jeden z našich bubeníkov, ktorému výborne sekundoval ešte jeden fanatik. Kotol tvorilo takmer 100 ľudí, ktorí po celý zápas hlasno povzbudzovali hráčov a čo je super, pridával sa aj zvyšok štadióna. Prekrikovačky, vytlieskavačky sa niesli celým štadiónom.

 

Naši sa ujali vedenia už v 16. minúte, kedy premenil jedenástku Pišta Zošák. Už o dve minúty sa štadiónom ozývalo mohutné „GÓÓL“ opäť, kedy sa presne trafil Bello. Ten istý hráč pridal ďalší gól v 33. minúte a o zápase bolo rozhodnuté. V druhom polčase sa síce podarilo skórovať aj Nitranom, no na výsledku zápasu to už nič nezmenilo. Za stáleho povzbudzovania a spievania chorálov dotlačil loptu do brány ešte Šourek a svoj premiérový gól zaznamenal v 90. minúte Dominik Fotyik, čím uzavrel skóre stretnutia na 5:1.

 

Po zápase nasledovala vzájomná ďakovačka s hráčmi či skandovanie mena nášho trénera Pavla Hapala.

 

Vďaka patrí všetkým, ktorí neváhali a prišli podporiť MŠK. Špeciálna vďaka patrí zaskakujúcim lídrom kotla a novému mladému bubeníkovi, ktorí odbubnoval zápas na výbornú ;-)Ostatné :

1.11. 2018 FC Nitra – MŠK ŽILINA
16.10. 2017 MŠK ŽILINA – FC Nitra
14.3. 2012 FC Nitra – MŠK ŽILINA
26.9. 2011 MŠK ŽILINA – FC Nitra
17.4. 2011 MŠK ŽILINA – FC Nitra
9.11. 2010 FC Nitra – MŠK ŽILINA
21.3. 2010 MŠK ŽILINA – FC Nitra


Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.