ULTRASZILINA.SK | ,


V sobotu znovu otvorený fanshop
Streda, 2.Marec 2011  8:27
ŽILINA – V sobotu vás okrem futbalu čaká aj znovu otvorený fanshop Žilinských Fanatikov, ktorý sa bude nachádzať už tradične v priestoroch pred západnou tribúnou a v ponuke bude hneď niekoľko zaujímavých vecí. Okrem ultras tričiek budete môcť obohatiť svoj šatník aj o rukavičky či čiapku ŽF a samozrejme máme aj jednu novinku – ponožky MŠK!


 
 
Cena za čiapku je pre členov združenia 7 €, pre nečlena 9€, rovnaká je aj cena rukavíc. Pokiaľ sa však rozhodnete, že si kúpite aj čiapku aj rukavice, zaplatíte 12€ ak ste člen ŽF, 16€ ak nie ste.
 
Tričká ultras (náhľad TU) budú v cene 5€ pre členov ŽF a 7€ pre nečlenov a ponožky si budete môcť kúpiť všetci za 4€. Pre zberateľov šálikov bude možnosť doplniť svoju zbierku o pamätný šálik k duelu MŠK – Spartak Moskva v cene 7€ a 9€.
 
Ponožky MŠK – náhľad TU!
 
Na záver máme pre vás ešte jedno prekvapenie! Čoskoro dorazia do Žiliny zbrusunové družobné šáliky, avšak ich počet bude limitovaný. Určené budú len pre členov  Žilinských Fanatikov, ktorí si tak môžu už od dnešného dňa objednávať na mailovej adrese shop@ultraszilina.sk. Cena šáliku bude 10€.
 

 

 

 
Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.