ULTRASZILINA.SK | ,


Staň sa Fanatikom už dnes!
Utorok, 16.November 2010  11:27
ŽILINA – Jesenná časť sezóny bude čochvíľa vrcholiť a preto Vám opäť dávame do pozornosti možnosť stať sa členom OZ Žilinskí Fanatici. Postup je jednoduchý – zaregistrovať sa, zaplatiť členský poplatok a následne si prevziať Vašu členskú kartu, bez ktorej nemôžete čerpať výhody vyplývajúce z členstva.

 
Členom združenia Žilinskí Fanatici sa môže stať každý Šošon fandiaci Žiline, každý kto má žlto-zelené srdce a má chuť a vôľu podporovať našich futbalistov doma, vonku i v zahraničí. Obzvlášť radi privítame v našich radoch ľudí aktívnych, ktorí okrem fandenia radi priložia ruku k dielu a dokážu pre MŠK a Žilinských Fanatikov niečo obetovať. Pomáhať môžete pri výrobe choreografií, pri výrobe a navrhovaní suvenírov, ale aj pri vymýšľaní nových chorálov či pokrikov. Samozrejme iniciatíve sa medze nekladú a radi privítame aj vaše vlastné nápady.
 
Ako sa môžete stať členom Žilinských Fanatikov?
 
Stačí poslať Vaše meno, priezvisko, adresu, dátum narodenia, tel. číslo a mail na mailovú adresu solinkar@ultraszilina.sk a následne zaplatiť členský poplatok buď osobne na domácich zápasoch, alebo prevodom na účet č.0425177020/0900. Ako var. symbol uveďte dátum narodenia v tvare: RRRRMMDD, t.j. 1988 (rok) 02 (mes) 24 (deň). Zvýhodnené členské vo výške 3€ sa týka iba mladých fanatikov do 18 rokov, žien, dôchodcov a samozrejme ZŤP fanúšikov. Ostatní platia členské na sezónu vo výške 5€.
 
Výhody plynúce z členstva v združení sú nasledujúce:

- zľava pri nákupe suvenírov z dielne Žilinských Fanatikov,

- zľava z ceny výjazdu na zápasy MŠK,

- zľava na oblečenie v obchode pretorian-shop.sk vo výške 10%,

- DV masáže – pri 30 minútovej masáži 10 minút grátis, pri 60 minútovej 15 minút grátis,

- Kačko Taxi – mesto za 2,90€,

- obedové menu u Labužníka v ZOC Max za 2,50€,

- zľava 5% na ochranné pomôcky vo firme Cibex,

- vstup na vybrané domáce zápasy MsHK Žilina zdarma.

 

PRIDAJ SA K NÁM!

 

 

 
Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.