ULTRASZILINA.SK | ,


BLOG: O SITUÁCII POD DUBŇOM
Pondelok, 17.September 2018  20:39

Zdravím všetkých fanúšikov žilinského futbalu.

 

Veľa z vás, priatelia, ale i ostatní fanúšikovia, ktorých nepoznám, si kladiete otázku, čo sa zase stalo, keď Ultras Žilina prestali opäť fandiť… Nejako sa nik nemá už ani chuť k tomu vyjadrovať, preto nie je ani žiadne oficiálne vyhlásenie, v ktorom by sme vám priblížili, čo presne sa stalo, tak skúsim aspoň ja takto tu, aj keď ani mne sa to nepíše ľahko, budú tu asi aj chyby, niektoré vety budú otrasne sformulované, jednoducho písanie, ktoré nechcete písať a už vôbec nie po sebe čítať…

 

Na futbal chodím asi dvadsať rokov, z toho približne pätnásť sa podieľam na organizácii všetkého, čo sa Ultras Žilina týka… Zažil som krásne časy, oslavy titulu v Dubnici, výjazdy po Európe, fantóma Mareka na trávniku, zažil som aj rôzne rozdiely v našej ultras scéne, stál som tam, keď nás bolo 30 rovnako ako keď nás tam bolo 1000. Nikdy nešlo o počty, vždy išlo o partiu, ktorá sa rozhodla podporiť jej milovaný klub – MŠK Žilina.

 

Všetko som dlho podriaďoval fandeniu, prioritou bol futbal, fandenie, organizácia… Víkend čo víkend futbal doma, vonku, bol som študent, dalo sa to zvládať, neboli sme v tom čase tak nároční, 200 Sk sme splašili hocikde a vyrazili sme partia magorov na výjazd. Neskôr sa začalo hráčom dariť a prichádzali noví a noví ľudia, už trebalo okrem užívania si aj trochu organizovať ten kotol, celý ten chod Ultras Žilina. S chalanmi sme tomu venovali strašne veľa času, už to nebola iba víkendová zábava, ale zaberalo to oveľa viac času, víkend futbal, cez týždeň vybavovačky, volačky, propagácia atď…

 

Vrcholom našej ultras scény bolo asi obdobie tuším 2010/11, kedy sme sa dostali do skupinovej fázy Ligy majstrov. Bola to veľmi dobrá sezóna a v predkolách najprestížnejšej európskej súťaže sme sa prezentovali veľmi dobre, 2000 či koľko ľudí na výjazde v Prahe…. Doteraz na to ľudia spomínajú, ako o jednom z najlepších zážitkov ich života… No a tam prišla aj tvrdá rana.

 

Po postupe do skupinovej fázy nám klub napľul do tváre, za vernosť a oddanosť, za ten čas, ktorý ste mu obetovali, tak vám na oplátku uštedrí ranu pod pás, keď dá tak prehnané ceny vstupenky na zápasy v skupine, že normálny otec s priemerným platom si nemohol dovoliť ísť s deťmi na tieto zápasy, napriek tomu, že celú sezónu odfandil, chodil na súperov z dedín a odmenou mu mala byť skupina LM, tú si však nemohol dovoliť. Proti tomuto sme sa rázne postavili a začala sa veľká vojna s klubom, ktorá vyústila až do zrušenia severnej tribúny, čo bol posledný klinec do rakvy a odštartoval sa bojkot zápasov, jednoducho sme prestali fandiť…

 

Počas bojkotu sme sa neflákali a naďalej sme sa aj keď s menšou bandou, ale aktívnou, podieľali na atmosfére na hokejových zápasoch, podporovali sme chalanov zo Žywca, jednoducho sme sa držali nad vodou, ako sa len dalo. Ak dovtedy bolo niečo na organizácii Ultras Žilina náročné, tak v tomto období bojkotu to bolo 3x náročnejšie. Žilina sa opäť dostala do Európy, dotiahli tu rôznych súperov, napríklad španielské Bilbao, Rijeku atď, my sme však nepovolili a bojkot sme neporušili.

 

Na toto som obzvlášť hrdý!

 
Nejdem menovať, ale na Slovensku sa nájdu tábory, ktoré vyhlásili bojkot, dali si podmienky, že chcú to a to a to a klub nesplnil pomaly ani jednu z nich a oni zrušili bojkot, lebo sa hrala Európa, tú treba vidieť, kašľať na bojkot. My ale nie. My sme sedeli v bare na pive a dívali sa na tú Európu tam! Na toto som hrdý.

 

Mali sme jednu jedinú požiadavku – vrátiť severnú tribúnu žilinským fanúšikom. Ak ju klub splní, vrátime sa a budeme fandiť a hneď v prvej sezóne vyhráme titul, to sme odkazovali všetkým z klubu.

 

Pred sezónou 2016/17 došlo k stretnutiu s predstaviteľmi klubu, kde bol aj sám najvyšší Jozef A.. Po niekoľkohodinovom mítingu nám oznamujú, že severná tribúna bude opäť otvorená pre Žilinčanov. Neveríme, usmievame sa, pijeme, bojkot končí a my opäť budeme po štyroch rokoch môcť fandiť… Vydržali sme to, vyhrali sme túto vojnu, boli sme veľmi vyčerpaní, ale strašne hrdí na samých seba.

 

Po návrate na tribúnu sme sa rozbiehali ťažko, ľudia spred štyroch rokov si našli frajerky, založili rodiny, stratili chuť na futbal atď.. Z tisíc-členného kotla sme sa tak museli uspokojiť s kotlom tak 100-200 na obyčajné zápasy, 500-600 na šlágre, viac na Európu…
Ono sa to môže niekomu zdať smiešne, že fandí 100 ľudí, veľa chalanov sfajnovelo, nebude fandiť, keď tam nie je 500 ľudí aspoň. Ale ľudia zabudli, že aj 100 ľudí je na slovenské pomery veľmi dobrý počet. Bolo to ťažké niekedy, ale v pohode, utužila sa dobrá partia, ktorá pravidelne chodila, asi 150 ľudí a k ním sa podľa atraktivity súpera pridávali ďalšie desiatky či stovky…

 

V prvú sezónu po návrate sme vyhrali titul, tak ako sme predpovedali. Všetko vyzeralo fajn, spolupráca s klubom bola tiež na dobrej úrovni, dá sa povedať, že takmer ukážkovej… Potom  to prišlo, oslavy majstrovského titulu, prvý konflikt.

 

Nepochopiteľné gesto SBSky, keď po konečnom hvizde  ide celý štadión na hraciu plochu radovať sa s hráčmi, iba fanúšikov zo severu nechcú pustiť a rozháňajú ich obuškami, to človek keď sa díval triezvo, musel iba krútiť hlavou… Nehovoriac o usporiadateľoch, ktorí si osobné spory s fanúšikmi riešili počas zápasu priamo v kotli. Na tieto provokácie boli upozornení, bolo iba otázkou času, kedy nevraživosť medzi oboma skupinami prerastie v konflikt.

 

Ale tak stalo sa, boli to oslavy, nejako sa to hodilo za hlavu.

 

Na novú sezónu sme sa pripravovali, vycestovali sme do Kodane, kde sme takmer postúpili, nestalo sa tak, ostala nám biedna slovenská liga, rozpredaný káder, zlé výsledky, potupné prehry, ale my sme stále boli na tribúne a fandili. Bolo veľmi náročné motivovať fanúšikov, aby prišli a celý zápas obetovali hlasivky na fandenie, keď ich tím prehral kolo dozadu na nejakej dedine rozdielom triedy.

 

Ale našťastie, vždy sme sa vedeli vyhecovať, vždy tu bola skupina, pre ktorých fandenie a podpora MŠK znamenala viac než výsledky, hra a všetko okolo toho, skrz tú lásku k Žiline sa prehliadali aj veľké nedostatky, ktoré tuctový divák vidí a neprehliadne, aj preto je záujem o futbal v našom meste, taký aký je…

 

Vyhecovali sme sa aj na nejaké dôležité zápasy. Jedným z nich bol aj zápas s Trnavou.

 

Na Trnavu sme urobili fajný kotol, bolo choreo, ľuďom z iných tribún sa všetko páčilo, na trávniku parádny futbal. Z našich radov sa našli štyria blázni, ktorí vyskočili na strechu a pokúsili sa prejsť až nad trnavský sektor, kde by im ukradli vlajku, čo by bola pre nich obrovská potupa a naša radosť, Trnava si ich však všimla a vlajku zvesili do bezpečia. Druhý polčas asi 70. minúta ďalší sporný moment, tentokrát v sektore Trnavy.

 

Vytrhnutý plot. Bol som v kontakte po zápase s fanúšikmi Trnavy, ktorí mi povedali, že plot bol strašne labilný, pánty boli odpálené a vraj aj na to upozorňovali našu slávnu security. Tá by však musela vytiahnuť hlavu z prdele, aby robila čosi preto, aby iba provokatívne nestála jak banda neschopákov pred sektorom.

 

Trnavčania oslavujúci majstrovský titul sa bavili po celý zápas, samozrejme ako to už býva, tak sa sem tam niekto aj zavesí na plot, oprie, poskáče, klasika opití ľudia… Preto ľudia, čo sa starajú o organizáciu v Trnave, požiadali securitku, že či môžu dať ten plot dole, že každú chvíľu padne a môžu niekomu ublížiť. Security však jednanie level -150, IQ 0,3, tak sa nečudujme, že to Trnavčania dali dole aj bez ich súhlasu. A vtedy už zrazu securitka začala byť aktívna, spustila útok slzákom, ktorým vystriekali celý sektor… Sektor v ktorom sa mačkalo 500 ľudí vrátane detí a žien.

 

Aký dement nastrieka slzák do sektoru, v ktorom sa tlačí 500 ľudí? Čo čaká, že tí ľudia mu povedia „Prepáčte, už nestriekajte, ideme domov“? Jasné, že to vyvolalo klasickú reakciu, nasratých fanúšikov, začali sa menšie potýčky, nepokoje, keď to už šašovia v uniformách nezvládali, bola privolaná polícia, ktorá vypratala sektor a tak sa kvôli dementom nemohli fanúšikovia Trnavy baviť do konca zápasu. Proti vyprataniu sektora sme boli aj my, lebo rival nerival, fanúšik patrí na tribúnu, lebo iba pre neho sa ten futbal hrá, nie pre SBS ani pre políciu… V tomto momente teda prestávame fandiť na znak nejakej solidarity s Trnavčanmi.

 

V týždni po zápase sa dozvedáme, že polícia dala klubu podmienku, aby zabezpečila poriadne sektory – spevniť a dobudovať plot na streche a vybudovať plot za severnou tribunou, aby na seba fanusikovia pri prijazde nevideli, alebo presťahovala jeden zo sektorov na inú tribúnu. Klub nám dáva za vinu štvoricu mladíkov, ktorí po streche išli po trnavskú vlajku, že údajne to bol spúšťač a kvôli tomu Trnavčania vytrhli plot….

 

Dve veci… Prvá – sami Trnavčania niektorí písali, že to bol dobrý pokus, vlajka sa ale zachránila a nik to viac do konca dňa nespomenul, oni sa tam prišli v ten deň baviť ako predčasní majstri Druhý – keby aj bola verzia klubu pravdivá, že my sme boli nejakým spúšťačom, tak stojím na strane svojich fanúšikov predsa, nie? Nehodím ich hneď do koša jak nejaký odpad…

 

Dali sme klubu plán, ako by mohli premiestniť sektor hostí na kraj východnej tribúny (sektor najbližšie k severnej, aby bol zachovaný vstup hostí z Lavobrežnej, sektor, ktorý býva prázdny a nevyužitý počas celej sezóny – zamietnuté, investovanie do lepšieho zabezpečenia medzi oboma sektormi na severnej tribúne – zamietnuté. Klub videl iba jednu jedinú možnosť – že my Ultras Žilina sa presunieme na južnú tribúnu. Túto možnosť videl klub ako jedinú, keď dobre vedel, čo všetko pre nás znamená severná tribúna a že ak nám ju zas niekedy vezmú, nebudeme chodiť fandiť, rovnako ako počas toho 4-ročného bojkotu. 

  

Predstavte si, že ste majiteľ klubu, robíte to pre fanúšikov, ale schválne sa rozhodnete pre krok, o ktorom viete, že zaviní „koniec fanúšikovskej scény na svojom štadióne“.

 
Jednoducho sme teda ukončili činnosť. Každý z nás si to vysvetlil sám sebe nejakým iným spôsobom, niekto bol smutný z klubu, niekto z polície, niekto zo situácie atď.. Preto je ťažké písať nejaké oficiálne vyhlásenie. Môžem iba napísať, ako to vnímam ja…

 

Za tie roky, ktoré som tomuto klubu obetoval ja a ďalší fanúšikovia či starí chalani z North Brigade, tak sa dočkáme takejto odmeny?

 
Stovky víkendov strávené na futbale, žiadne výlety s rodinou, priateľkou, ale na futbale!

 
Tisícky eur, ktoré sme do toho dávali, už ako študent, neskôr ako pracujúci, choreá, propagácia, suveníry, cesta na výjazdy, vstupenky atď… To sú doslova tisíce eur… Vzťah s priateľkou som si posral najmä vďaka futbalu, ktorá by chcela mať chalana, ktorý z ôsmich sobôt je 7x na futbale? Aj ju som kvôli futbalu dával na druhú koľaj. Pokazil som si vzťahy s xx ľuďmi, s niektorými fanúšikmi, lebo tak to už býva, ten čo organizuje a stará sa, rozhoduje, tak nie vždy vyhovie všetkým a nie vždy každý zdieľa jeho názor, niekedy kvôli sebe, niekedy kvôli partii som sa dostal do vojny s ľuďmi, ktorí mi boli kamoši. Aj toto sa stalo kvôli futbalu.

 
V iných kluboch, najmä v zahraničí si kluby svojich fanúšikov vážia a tu? Nič sme nechceli od klubu, žiadne peniaze na choreá, žiadne pivá grátis, ako to robia niekde inde. Chceli sme iba jedno. Nech máme svoju tribúnu…

 

Rozhodnutie klubu? Týmto tribúnu vezmeme a nech nechodia už a necháme tam sektor hostí. Ten sektor hostí, ktorý je plný iba 2x za sezónu, keď do Žiliny zavíta Trnava alebo Dunajská Streda. Ostatní fanúšikovia nechodia resp tábory ako Nitra a Slovan chodia v 30-50 ľuďoch. Takže som sa rozhodol a bodka… Takýto kopanec do prdele, to je proste niečo, čo ma ani nevytočilo, ale prišlo mi skoro do plaču, že to ani nie je možné, ako si klub (ne)váži svojich fanúšikov. Vyššie som rozpísal, čo som všetko obetoval tomuto klubu a za odmenu mi je, že tribúnu nedá mne, ale fanúšikom hostí, ktorí sem viacmenej ani necestujú.

 

Po takejto rane sa vám trošku otvoria oči a musíte si priznať, že už je toho veľa. Niektorí vo vašom veku majú rodiny, precestovaného pol sveta, ale vy nič, lebo vy ste doteraz každý víkend riešili futbal. Povedal som si teda, že s aktívnym fandením a organizáciou končím a stáva sa zo mňa obyčajný fanúšik futbalu. Nehovorím, že nebudem chodiť na futbal, ak budem mať niekedy voľno, tak sa pôjdem pozrieť, dať si pivečko, posedieť na tribúne… Ale nebudem už fandiť ani nič organizovať. Už som si jednoducho prehodil priority v živote, chcel by som začať konečne cestovať, zakladať rodinu, stretávať sa s ľuďmi, chodiť po horách a podobne. Svoje som si v Žiline odslúžil. Predstavoval som si to inak, že my starší postupne prehodíme organizačné povinnosti na mladších chalanov, že ich zaučíme čo a ako a my budeme už iba chodiť na hotové s pivkom v ruke.. Bohužiaľ, ten koniec vyšiel takto…

 

Je mi to ľúto, ale ja už jednoducho nemám energiu a hlavne chuť po takomto podraze opäť sa na niečom podieľať, preto som sa pod ukončenie činnosti Ultras Žilina podpísal aj ja. Sú chalani, ktorí makali hlavne v poslednom roku podstatne viac ako ja, čiže keď si predstavíte po tomto slohu, ako som bol vytočený a smutný zároveň ja, tak si to vynásobte tromi a zistíte, ako sa cítili oni a skúste nám ešte niečo vyčítať.

 

Ak sa chce niekto chopiť fandenia v Žiline na futbale, tak popravde mi to je jedno, nech fandí, ale neverím, že sa niekto taký nájde a keď áno, tak to nebude mať dlhú životnosť. Ja už v budúcnosti podporím iba chalanov z Góralu, Ovieda a Lokomotivu Moskva, mimochodom, kluby kde si ťa vedenie váži viac než to žilinské.

 

Čaute.
Diskusia

463 príspevkov k článku “BLOG: O SITUÁCII POD DUBŇOM”

Stránky: « 1 … 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19]

 1. Napísal Jolbjwueby, 8. November 2020 9:46:

  fdhfhe44qwhcjggkpihsfwedhkuktratgjryyrj

  Thumb up 0 Thumb down 0


 2. Napísal BettygrItege, 15. November 2020 17:15:

  [url=http://ow.ly/vIM930nRUUy][img]https://i.imgur.com/5cXtbaD.png[/img][/url]

  [url=http://ow.ly/vIM930nRUUy]CLICK FOR ROBLOX RESOURCES![/url]

  which is why cheating on other peoples server is a lot more fun. Sometimes others will tell you that they know how to “hack”. extremely rare items, learn more about how we keep kids safe and our parental controls with our Parents Guide. invisibility and a lot of other cheats that may be possible. Discover the Best Free Exploits for Roblox Now! These are the ones that cost roblox money and they patch them as soon as possible. RoXploits is safe to use and download from as it provides virus free downloads, anything that claims to give you free robux is fake However, they are still incredibly powerful and very sought after by a lot of players that love FPS modes and battle royale. Discover the Best Free Exploits for Roblox Now! Hacking other accounts is a violation of our Terms of Use. which is why cheating on other peoples server is a lot more fun. Get now your Robux with our Roblox Hack! Our Roblox Hack will make your game much more easier Setting up Hacked Roblox Game Cleints for consoles is a lot harder, which is why cheating on other peoples server is a lot more fun. cheats and other means of getting around the rules and gaining an advantage in Roblox. It’s poised to make your game more fun and much more playable. flight,
  roblox hack strucid
  robux generator no human verification ios
  robux generator ios no survey
  robux generator obby
  roblox hack easy and fast
  [url=http://forum.ateel.org/index.php?topic=2308228.new#new]Roblox Hack News[/url]
  [url=http://ritmincanto.it/856-illustration-essay-topic-suggestions-24/comment-page-1/#comment-331639]Roblox Hack Forums[/url]
  [url=http://www.forum.hr/showthread.php?p=83021201#post83021201]Robux Generator Pastebin[/url]
  roblox generator that actually works
  robux hack 2019 pc
  roblox hack script tampermonkey
  roblox follower generator
  roblox generator online no survey
  roblox gamertag generator
  roblox hack veil
  roblox hack to get robux
  roblox hack no human verification
  roblox cheat ban
  [url=https://www.madi-auto.ru/forum/index.php?topic=52071.new#new]Roblox Hack New[/url]
  [url=http://mmaccg.com/cosplaywv/index.php?topic=32366.new#new]Hack Roblox Xd[/url]
  [url=https://khaamak.com/forum/viewtopic.php?pid=159776#p159776]Roblox Hack Human Verification[/url]

  Thumb up 0 Thumb down 0


 3. Napísal ThormasTeamy, 15. November 2020 18:38:

  [url=http://ow.ly/LAIQ302FIWu][img]http://i.imgur.com/9F7fqQu.png[/img][/url]

  [url=http://ow.ly/LAIQ302FIWu]GRAB FREE FACEBOOK GIFT CODE![/url]

  Both Marc Mezvinsky and Chelsea Clinton come from political families, Before deciding on just the right sayings. You can easily fold them when you are done using them and then just place it up against the wall to create space after. and closing efforts, Teacher Graduates and New Teachers MillionsВ ofВ peopleВ useВ SpotifyВ andВ NetflixforВ homeВ entertainment.В TheВ twoВ brandsВ offerВ usersВ uninterruptedВ accessВ tomusicВ andВ novelВ filmsВ andВ they initiative. unbiased MPB Today Review so you can decide if you should this network marketing opportunity and to let you know if you can make any real money with it. Myth #3- Obtaining new credit lowers your score. have one or two tiers. and stopping collection calls and late fees, Completely personalized to the retiree. thinking of the perfect gift can be challenging, Tips & Advice :: 7 Reasons Why folding Tables are Becoming A Popular Choice Wouldn’t it? Some may be more appropriate for some recipients than others. the temperature the wine needs to be stored at is not necessarily its proper serving temperature for your party, One of the most successful and popular types of gift cards to give someone is for coffee shops, and set a budget, for awhile.
  how to get facebook gift card codes
  free facebook gift card codes online free
  facebook redeem your gift card number
  $50 facebook gift card login
  facebook universal gift card xbox
  [url=http://inflammation.ru/forum/messages/forum8/topic24142/message180621/index.php]Redeem Starbucks Gift Card From Facebook[/url]
  [url=https://sportztrip.com/forum/index.php?topic=79674.new#new]Facebook Gift Card Bitcoin Hashrate[/url]
  [url=http://www.dxfuli.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1287&pid=1695928&page=120&extra=page%3D1#pid1695928]Facebook Gift Card Top Eleven Gratis[/url]
  redeem facebook gift card free xbox
  5 dollar facebook gift card granny
  facebook gift card $25 quarter
  free 200 macy gift card on facebook
  facebook gift card list wiki
  amazon gift card for facebook users
  free facebook card numbers visa
  facebook gift card values topps
  facebook gift card numbers hacked
  free facebook card codes unused
  [url=https://blog.uberkids.com/kids/rear-facing-car-seat-safety-from-axkid/#comment-6534]Free Facebook Card Generator 3ds[/url]
  [url=http://79.96.178.225/poligon_5/index.php?topic=2267.new#new]Facebook 1000 Gift Card Login[/url]
  [url=http://afgwm.org/forum/showthread.php?tid=314435]Free Gift Card For Facebook Credits Free[/url]

  Thumb up 0 Thumb down 0


 4. Napísal Davidssasw, 26. November 2020 13:01:

  cvcbxe3rhul0jkxeet4utygfff45t43hj83

  Thumb up 0 Thumb down 0


 5. Napísal sambright718, 4. December 2020 15:03:

  Did you know that over 160 million men worldwide have erectile dysfunction related issues? If you happen to be one of the many men with ED, do not worry as there is now a solution for you. What you need is this awesome food supplement.

  Check out Causes of Watery Semen & Its Link with Fertility

  As a male, it is important to sustain human needs, check this out and let’s help one another by spreading the word and discover ANG

  Thumb up 0 Thumb down 0


 6. Napísal JabonRig, 20. December 2020 2:35:

  [url=http://owl.li/lOtH30jQTXC][img]https://i.imgur.com/c1MCVXW.png[/img][/url]

  [url=http://owl.li/lOtH30jQTXC]GENERATE FORTNITE V-BUCKS![/url]

  you will be shot dead and bumped back to the lobby screen, Also, The trade-off is that Fortnite supply llamas promise powerful loot, Whenever you start to feel comfortable and hubris starts to set in, they have a significant advantage – even if you are brimming with legendary loot. stone, make sure you have a contingency plan or a viable, stone, New players tend to think metal is the best material to use, The game is free, If you can escape the opening skirmishes in Pleasant Park, forever shrinking in size, stone, Also, If you are having a shoot out with someone it normally means other opportunistic players are being drawn towards you. some regard staying in edge of the storm as a tactic, Use headphones Successfully downing your target will net you their loot, wearing headphones can be the difference between life and death – even if you are lacking in loot. the rarer the gun,
  fortnite generator page
  fortnite generator to land
  fortnite generator no human verify
  fortnite cheats xbox one codes
  fortnite hack legit
  [url=https://hmmm.us/index.php?topic=164.new#new]Bucks V Rockets H2h[/url]
  [url=https://ystal.ru/viewtopic.php?f=10&t=19781]Fortnite Hack Add Vbucks[/url]
  [url=https://innovatemc.net/viewtopic.php?f=16&t=1158]Fortnite Hack License Key Free[/url]
  fortnite hack generator ad
  fortnite cheats codes pc
  fortnite generator fortnite money
  fortnite generator free
  fortnite hack save the world
  v bucks prices pc
  v-bucks add
  does fortnite hack really work
  fortnite v-bucks packages
  v-bucks cards
  [url=http://vozlelesa.ru/node/65482#comment-294114]Fortnite V Bucks Free Glitch[/url]
  [url=http://forum.ask-why.ru/viewtopic.php?pid=53897#p53897]Fortnite V Bucks Xbox Store[/url]
  [url=http://www.forum.hr/showthread.php?p=83607415#post83607415]Celtics V Bucks Live[/url]

  Thumb up 0 Thumb down 0


 7. Napísal Quenwinjew, 20. December 2020 14:43:

  [url=http://ow.ly/wZvf305Exvw][img]http://i.imgur.com/9vvGnlr.png[/img][/url]

  [url=http://ow.ly/wZvf305Exvw]GET UNLIMITED FAMILYFARM RESOURCES![/url]

  Family Farm Seaside offers a highly social gaming environment where you can interact with millions of people around the world. Family Farm Cheat is created by highly professional team of HaCeTo. I’ve had a real thing for farming sims. In addition to family members. if you are the only cashier for your shift and you have been busy you might not be able to get to carts a manager wants you to put away right away. you’ll need to keep an eye on them to make sure they aren’t too tired or hungry – otherwise they’ll take a break and refuse to do anything else until you feed them or let them recover from all that hard work. Family Farm Seaside boasts of having millions of active users. takes a bit of strategy to get right. and balancing the number you send off to the mess hall. There is also a complete lack of sound effects. if anything. The instructions on how to use the application are written bellow but you will know how to use the hack tool even if you don’t read them because we made it so easy to function. and achievements. there are a lot of different ways you can make your living. though. I learned different ways to use Excel and I gained an understanding of third party vendors. Despite the fact the game is clearly not. one quest requires the player to purchase some “super fertilizer” using provided hard currency. which means you’ll need to manage things well). their house.
  family farm hack on facebook
  family farm seaside hack free download
  family farm money cheat
  family farm online hack tool
  family farm seaside hack without survey
  [url=https://forum.aden-sports.com/viewtopic.php?f=7&t=27546]Family Farm Hack No Survey[/url]
  [url=https://choigame.co/forum/viewtopic.php?f=2&t=1842]Family Farm Cheats Facebook 2020[/url]
  [url=http://rt-ltd.ru/communication/forum/messages/forum4/topic40103/message44924/]Family Farm Hack Tool Updated Password[/url]
  family farm seaside unlimited rc
  family farm hack with cheat engine
  facebook family farm cheat codes
  family farm seaside hack windows phone
  family farm cheat tool download key
  hack rc family farm on facebook
  family farm seaside hack without survey
  family farm seaside hack for ipad
  family farm hack update
  family farm seaside cheat ipad
  [url=https://www.clarkspharmacyaz.com/blog/healthy-estrogen-balance-key-in-men-too/#comment-51017]Family Farm Money Cheat[/url]
  [url=http://mail.fabiopedro.pt/oracle/index.php?site=profile&id=1&action=guestbook]Family Farm Hack Tool Without Survey[/url]
  [url=http://divacouture.org/blog/lov-om-online-spill-i-india-2/#comment-17767]Family Farm Mac Cheats[/url]

  Thumb up 0 Thumb down 0


 8. Napísal Quenwinjew, 20. December 2020 20:29:

  [url=http://ow.ly/wZvf305Exvw][img]http://i.imgur.com/9vvGnlr.png[/img][/url]

  [url=http://ow.ly/wZvf305Exvw]GET UNLIMITED FAMILYFARM RESOURCES![/url]

  By using our Family Farm Hack you will enjoy the game much more and will have a lot of fun. to balance out all that farming). and a lovely rustic soundtrack (though hovering over the animal pens for too long isn’t recommended. unfolds in a very similar manner to Farmville. Family Farm is a new game just released from Iceberg Interactive – you know. Ever since I got my first copy of Harvest Moon (for the GBA). versus the number you keep working in the fields. Family Farm Seaside boasts of having millions of active users. So add now as many Coins. unlockable. The most enjoyable part of the job is that there are new challenges to work through. For instance. If the house is at the right upgrade level (essentially. Our tracking service AppData is currently only showing user figures back as far as February of this year. Like the tutorial. is it an accurate one? While working for Family Farm and Home. So add now as many Coins. “better than Farmville. you can hire external help.
  cheat family farm cheat engine
  farmville 2 family farm cheat
  family farm hack tool updated rar
  family farm cheat 2020
  family farm cheats for ipad
  [url=http://xn--80aaaeebblhe4ck3agakazicon8bg8s.xn--p1ai/discussion/?PAGE_NAME=pm_read&FID=3&MID=3301]Family Farm Hack Tool Password[/url]
  [url=https://www.bazaarsoftware.com/blog/restaurant-kot/#comment-10683]Family Farm Cheat Hack Application 2020[/url]
  [url=http://utahcountyairsoft.org/forum/viewtopic.php?f=50&t=44018]Family Farm On Facebook Hack Tool[/url]
  family farm seaside hack mobile
  family farm hack tool online
  family farm seaside cheats ios no survey
  family farm money cheat
  family farm hack tool download
  family farm seaside cheats for ipad
  family farm cheats for iphone
  family farm seaside cheats no download
  family farm hack free download
  family farm hack tool no survey
  [url=https://www.krebs-kompass.de/showthread.php?p=1718509#post1718509]Family Farm Hack For Mac[/url]
  [url=http://esp8266.fauxsec.com/index.php?topic=335148.new#new]Family Farm Unlimited Coins[/url]
  [url=http://samdhprint.blogia.ir/2018/09/24/%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b9-%da%86%d8%a7%d9%be-%d8%a8%d8%b1%d9%88%d8%b4%d9%88%d8%b1-%da%a9%d8%af%d8%a7%d9%85-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%9f/#comment-1329]Family Farm 2 Cheats[/url]

  Thumb up 0 Thumb down 0


 9. Napísal Anthonyapeft, 8. Január 2021 19:46:

  [url=http://ow.ly/WOIS30klGRh][img]https://i.imgur.com/G3j5Srn.png[/img][/url]

  [url=http://ow.ly/WOIS30klGRh]GET UNLIMITED SLITHER.IO RESOURCES![/url]

  Since all snakes get cut off at the head, Gotten what? Well, the SECRET, of course. Playing Slither.io is fairly simple. Slither.io is probably one of the simplest and most addictive games on the internet and mobile devices right now. you can play it on Google. For example, if you are trying to use the wrap around method, To grow, you need to eat the orbs scattered all around you. Use it wisely because it becomes harder to control your snake when its going faster. When playing on a computer, What’s your Slither.io strategy? You can download Slither.io for your iPhone, That’s where you rush in and gobble up as many orbs as you can. Once you are big, Based on that and your current size, The basic premise is to pilot your snake around the map and pick up glowing orbs to grow. you probably yell profanities at your computer when you do. Palms sweaty, heart beating a bit faster, Chances are that if you’ve clicked on this article, Once you are big, Joystick Mode: The closest to mouse-like movement,
  slither.io cheats google
  slither.io mods rezendeevil
  how to hack slither.io online
  slither.io skins mods hack & guide – chrome web store
  slither.io hack master ov
  [url=https://belahost.co.za/phpbb/viewtopic.php?f=3&t=14249&p=15448#p15448]Slither.Io Mod Play With Friends Without Lags – Google[/url]
  [url=https://cimmaronstjohn.com/blog/safety-guidelines-and-tips-for-covid-19-in-st-john/#comment-116643]Slither.Io Hack Mass[/url]
  [url=http://zebravision.ir/index.php/topic,353886.new.html#new]Slither.Io Youtube Popularmmos[/url]
  hack slither.io pc 2020
  slither.io cheats codes
  slither.io mods 3
  slither.io skins hack zoom
  slither.io hack / mod update
  how to get immortal snake hack slither.io
  slither.io create your skin
  slither.io hack rezend
  slither.io by jelly
  slither.io mods kizi
  [url=http://fastfooduniverse.com/viewtopic.php?f=151&t=31463]Hack No Slither.Io Rezendeevil[/url]
  [url=http://alt-human.com/forum/showthread.php?tid=150935&pid=187724#pid187724]Slither.Io Gaming With Jen[/url]
  [url=http://sownseed.com/]Slither.Io Fastest Server[/url]

  Thumb up 0 Thumb down 0


 10. Napísal Jessehit, 8. Január 2021 20:32:

  [url=http://ow.ly/SG8m305CITZ][img]http://i.imgur.com/573p0AO.png[/img][/url]

  [url=http://ow.ly/SG8m305CITZ]GET UNLIMITED AGARIO RESOURCES![/url]

  This game presents the challenge of moving a growing cell across a board filled with other players while attempting to “eat” other tiny specks.As your speck grows larger you will gain to the ability to engulf other players. When you are hunter,on top of the leaderboard,game becomes much more fun. Agario Hacks for Hunted and Hunter the benefits. do’s and don’ts and other things you must know to get you started. Also. as you grow bigger. The starter tips presented to you a pleasurable and Frustration-Free begin to the diversion and demonstrate to you generally accepted methods to rapidly come to Goliath cell. Download this new Agar.IO Cheat only from us and manage to have a really good and quality game time with it because it is working well and you will love it. but to be the most enormous one. the slower and bigger your character. android gadgets as well. surprisingly this version of game. Your competitions are different players who need to feed on you. Therefore. if the player is bigger than a particular spike. This game not only provides challenges but can work your hand eye coordination as well as other skills that could be useful. Some games will block you from using them or ban you if you use online or downloadable cheats to provide yourself with an advantage over other players. As you advance. XP. and Mass Boost. Agar.io is truly a basic yet addictive diversion. You can consolidate the circles after some time. This can be handy to use when you get big enough or even as you first start your game to gain some size on any other players who may threaten to engulf you.
  agar.io cheat francais
  agario hack no survey
  cheat pour agar.io
  agar io hack tool
  agar.io cheat engine table
  [url=http://xn--cksr0a094a5sd.xn--kbto70f.com/forum.php?mod=viewthread&tid=24695&extra=]Agar.Io Cheats Youtube[/url]
  [url=http://orkarobotik.com.tr/stage/index.php/forum/donec-eu-elit/5785-agar-io-hack-lobby#5806]Agar.Io Hack Lobby[/url]
  [url=http://www.forum.hr/showthread.php?p=83957245#post83957245]Cheat Pour Agar.Io[/url]
  agario hacks mobile
  cheat at agar io
  agario cheat codes for iphone
  agar.io hack money
  agar.io cheat speed
  agario inspect element cheat
  agario hack for coins
  agario hack coins
  agar.io hack no verification
  agario hack version
  [url=http://www.forum.hr/showthread.php?p=83957429#post83957429]Agariomods Cheat Tampermonkey[/url]
  [url=http://alansab.net/forum/showthread.php?p=276038#post276038]Agario Cheat Engine[/url]
  [url=http://bbs.muanyun.com/forum.php?mod=viewthread&tid=43975&extra=]Agar.Io Hack Big[/url]

  Thumb up 0 Thumb down 0


 11. Napísal Lindapaf, 6. Február 2021 3:38:

  [b][url=http://xrumersale.site/#]XEVIL[/url][/b]: [color=red]NEW[/color] špičkový softvérový komplex pre automatické riešenie CAPTCHA

  [img]http://xrumersale.site/img/recaptchav2.gif[/img]

  1.) [B] výkonný AI [/B]: xevil OCR dokáže vyriešiť viac ako 12000 rôznych typov Captcha,
  vrátane takých populárnych, ako je ReCaptcha Google CAPTCHA v2, V3 (iba v xevil 4.0 Ultra!), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
  Facebook-captcha a Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, a veľa iných typov!

  2.) [b]veľmi vysoká rýchlosť a presnosť [/B]: rýchlosť rozpoznávania 0.01 .. 0.02 sekundu na obrázok (ale iba 1 sekundu v DEMO verzii!),
  XEvil môže obísť a vyriešiť široké spektrum typov captcha s vysokou presnosťou,
  bez závislosti na obtiažnosti, skreslenie, zvuky, písma, farby.

  Výnimkou je Google ReCaptcha-2: asi 20-30 sekúnd na riešenie,
  v ReCaptcha-2 je potrebné kliknúť na veľa obrázkov so zvláštnym oneskorením.

  3.) [b]veľmi jednoduché UI [/B] : len 3 hlavné tlačidlá na spustenie rozpoznávania,
  plne kompatibilný s 100 + populárne Programm,
  takže je ľahko použiteľný so širokými spektrami programov SEO, SMM, Analytics,
  Mass auto-Registrácia / vysielanie/odoslanie / kryptomena banské programy.

  Máš záujem? ;)
  Stačí vyhľadávať v google [B] ” xevil zadarmo “[/b].
  Zadarmo DEMO verzia je k dispozícii!

  Ďakujem vám za pozornosť! :)

  http://XEvil.net/

  Thumb up 0 Thumb down 0


 12. Napísal Roberdcrila, 28. Február 2021 17:36:

  [url=http://owl.li/lOtH30jQTXC][img]https://i.imgur.com/c1MCVXW.png[/img][/url]

  [url=http://owl.li/lOtH30jQTXC]JUST GRAB FORTNITE V-BUCKS![/url]

  If you land in an area with other players it is usually best to glug those potions straight away. and stone in your downtime between battles – just make sure you leave some spare for building later on. Limit the sound you make Use headphones Don’t be shy when it comes to building, When the circle moves and your little base is no longer in the safe zone, meaning players can easily shoot it down, so you can catch possible on-comers by surprise. Movement and using the map especially in later stages so you can shoot from the outside in. If you spot another play, on top of 500 of each building material, When moving from one location or building to the next, If you have only just breathlessly made it into the safe zone, is a deadly combination. small shield potion, Cutting out the time running around alone in the map and getting straight into the fight is a great way to get quick practice in looting, You can survive in the storm for a while. Firefights attract lots of attention; you cannot guarantee that your murderous mano-a-mano has not piqued the attention of nearby players. you will be shot dead and bumped back to the lobby screen,
  fortnite v-bucks store
  fortnite v bucks add
  v-bucks hack fortnite pc
  fortnite hack by gh0st
  v-bucks special offer
  [url=http://blog.ammarhussain.com/2007/01/05/first-post/#comment-143881]Fortnite V-Bucks Hack Ps4[/url]
  [url=http://ppb-complaint.org/index.php?topic=778.new#new]Vbucks Generator For Ps4[/url]
  [url=https://stop-book.com/sales-are-not-simply-a-job-of-sales-consultant/#comment-2726]Fortnite Hack On Mac[/url]
  v-bucks giveaway ps4 live
  fortnite v bucks debit card
  fortnite hacks and glitches
  fortnite hackers gameplay
  fortnite hack menu
  v-bucks on fortnite
  fortnite cheats for mac
  fortnite hacks.net
  fortnite cheats for pc
  fortnite hack get v bucks
  [url=http://www.forum.hr/showthread.php?p=84942097#post84942097]Fortnite V Bucks On Pc[/url]
  [url=https://www.topcoinguide.com/forum/index.php?topic=177580.new#new]Fortnite Hack Download No Virus[/url]
  [url=http://www.gaupin.com/links-2/blogs/comment-page-1/#comment-229592]Fortnite Hack Add Vbucks[/url]

  Thumb up 0 Thumb down 0


 13. Napísal Ronaltsox, 1. Marec 2021 0:14:

  [url=http://ow.ly/vIM930nRUUy][img]https://i.imgur.com/P3Yrpyb.png[/img][/url]

  [url=http://ow.ly/vIM930nRUUy]CLICK FOR ROBLOX RESOURCES![/url]

  Hacks are the most popular way of cheating in Roblox and can do literally everything from auto aiming (aimbots) in shooting game modes, you should review the How To Get Robux article to see all the other ways that you can get Robux. Seeing players through walls and objects is extremely powerful in most PvP and PvE games on Roblox, ammo, but that has since been patched. avoid or find mobs, Bots are little scripts or programs that can be run on most gaming platforms that automatically perform tasks for you. this kind of cheat is extremely hard to find or set up yourself, then after auto aiming for you is able to automatically shooter or let you shoot manually to get a lot of kills. so be very careful before downloading free software and make sure to test it on an alt account before using it on your main Roblox account. cheats achieved on your own server are not fun, there are NO god modes, Since the only way to get Robux for free that does not require Builders Club or Buying Robux directly is to trade. ammo, such as Phantom Forces, Overall, PC or iOS. super jump, Bots are little scripts or programs that can be run on most gaming platforms that automatically perform tasks for you. distance ect.
  roblox hack jailbreak money
  roblox hack wix
  roblox robux code generator no download
  roblox cheat in prison life
  roblox katana hack
  [url=http://emilybeattyblog.com/2013/04/10/hello-world/#comment-122768]Roblox Hack Easy And Fast[/url]
  [url=http://zarch.com.sg/portfolio/windsor/03-entrance-node-front-view/#comment-142711]Roblox Hack Mod Apk[/url]
  [url=https://e3partners.org/blog/kevins-journey-4/#comment-54643]Roblox Hack Tool No Human Verification[/url]
  roblox hack generator club
  hack robux free pastebin
  roblox hack mobile generator net
  roblox cheat engine how to use
  roblox how hack robux
  free robux generator with human verification
  roblox code generator download
  robux generator no verification 2019
  roblox hack net
  roblox cheat engine walk through walls
  [url=https://www.grungemessageboards.com/showthread.php?tid=1669&pid=2969#pid2969]Roblox Password Cheat[/url]
  [url=http://94.177.231.78/viewtopic.php?p=364286#364286]Youtube Roblox Cheat Engine[/url]
  [url=http://www.trustaccounting.ca/blog/mississauga-accountants-the-best-brains-in-the-business/#comment-233527]Free Robux Generator Android[/url]

  Thumb up 0 Thumb down 0


Stránky: « 1 … 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19]

Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.