ULTRASZILINA.SK | ,


Bitka o Žilinu!
Piatok, 4.November 2016  2:31

Futbalový sviatok sa blíži, každý žilinský fanúšik už vie, že v nedeľu neprichádza do úvahy iný plán, ako prísť o 17:30 podporiť hráčov MŠK na štadión Pod Dubňom a rozhodli sme sa vám zhrnúť celotýždenné informácie, ktorými sme vás zasypávali celý týždeň na sociálnych sieťach.

 

PREDAJ VSTUPENIEK
Vstupenky na zápas s Trnavou si kupujete už od utorka a nás neskutočne teší enormný záujem o tento zápas. V predaji pokračujeme, stále si môžete chodiť kupovať vstupenky do Central Pubu v nasledujúcich časoch:
• dnes od 10:00 do polnoci
• sobota od 12:00 do polnoci
• nedeľa od 13:00 do 15:20

 

Ceny vstupeniek sú nasledovné:
• 2,50€ pre registrovaných fanúšikov
• 5,00€ pre neregistrovaných fanúšikov
• 1,00€ pre fanúšikov do 15 rokov
• ZDARMA pre ženy (musia si ich taktiež vyzdvihnúť v Central Pube)

 

Chceli by sme poprosiť všetkých fanúšikov, aby si nenechávali kúpu vstupenky na poslednú chvíľu a ak môžete, príďte si ju kúpiť dnes alebo zajtra, verte, že tým pomôžete nielen nám, ale aj sebe, nakoľko v deň zápasu bude toho strašne veľa a určite nechcete stáť v rade namiesto popíjania predzápasového pivečka s kamošmi. V nedeľu o 15:20 balíme a odchádzame na pochod, vstupenku si už teda nekúpite a budeme v tomto smere nekompromisní, pretože často sa kvôli pohodlnosti niektorých ľudí menili organizačné plány, tomu dávame odteraz stop-ku a skutočne, o 15:21 si už vstupenku do kotla nezakúpite!

 

REGISTRÁCIA NOVÝCH ČLENOV
Dnes a zajtra máte možnosť sa aj zaregistrovať a stať sa tak členom Ultras Žilina a využívať množstvo výhod. Zároveň si môžu dnes a zajtra vyzdvihnúť členské karty všetci tí, ktorí tak ešte neurobili. 

 

V nedeľu sa kvôli časovo náročnej organizácii nebudú prijímať nové registrácie a rovnako sa nebudú ani vydávať členské karty už zaregistrovaným členom, budú si musieť pre ne prísť v iný deň. Pre fanúšikov do 15 rokov a pre ženy stále platí upozornenie, že je v ich záujme upozorniť na kúpu vstupenky predávajúceho, aby ich zapísal do zoznamu aktivity, z ktorého po konci sezóny budú najaktívnejší fanúšikovia odmenení. 

 

PREDAJ SUVENÍROV
V nedeľu od 13:00 do 15:20 sa budú v Central Pube zároveň so vstupenkami predávať aj suveníry, nakoľko má byť chladné počasie, určite vám padne vhod šál, čiapka či hocičo iné. Kúpou suvenírov podporíte ultras aktivity v našom meste.

 

DRESS CODE
Nechceme nikomu rozkazovať, čo si má obliekať, ale sami uznáte za vhodné, že kotol nie je cirkus a vyzerá krajšie, keď v ňom prevláda jedna farba a keďže väčšinou je najobľúbenejšia čierna, tak sa skúste odieť do tmavých handier. Nie je to však podmienka, nie že nepôjdeš na zápas, ak doma nebudeš mať tmavú bundu napríklad (jedine že by si chcel prísť v červenej) :). Samozrejme každý kto má doma šál, treba ho vziať, kto nemá, môže si zakúpiť v Central Pube pred zápasom.

 

POCHOD
Pred zápasom je naplánovaný pochod mestom, začíname o 16:00 na Mariánskom námestí, prosím nemeškať, na nikoho nečakáme! Na pochod neberte žiadne delobuchy, pretože sa vám veľmi ľahko môže stať, že dostanete pár faciek a pokazíte si sviatok, na ktorý sa všetci spoločne tešíme.

 

PROPAGÁCIA
Stále môžete propagovať zápas, či už plagátmi alebo zdieľaním článkov a fotiek z našich Ultras stránok na facebooku. Zároveň tak pripomíname udalosť na facebooku, do ktorej môžeš pozvať všetkých svojich priateľov, zaberie ti to len pár sekúnd. 

 

NA ZÁVER…
Na záver by sme chceli poprosiť všetkých fanúšikov, nech prídu na zápas v dostatočnom predstihu, nakoľko sme si pripravili pre nich malé prekvapenie. V nedeľu sa zápas síce hrá v telke, ale to nikoho netrápi, pretože pred telkou nezažiješ tú atmosféru, ktorú sľubujeme v nedeľu! Ak chceš fandiť z kotla, radi ťa privítame, každý žilinský fanúšik má v ňom miesto! Pre fanúšikov z iných tribún platí, že každý kto má ruky, nohy musí fandiť, do fandenia sa zapájajú aj oni a spoločne pomôžeme chalanom na ihrisku k zisku dôležitých troch bodov!

 

V NEDEĽU VŠETCI NA ŽILINU!!!

 

 

 
Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.