ULTRASZILINA.SK | ,


Podporujeme kandidatúru Riša Lintnera!
Štvrtok, 21.Máj 2015  22:29

Slovenský hokej je v dezolátnom stave. Športová úroveň ligových súťaží rok od roka klesá, práca s mládežou je nesystémová, v hokeji chýbajú peniaze a tie čo v ňom sú, idú často nevedno kam. Domáca súťaž má zlý imidž v očiach verejnosti a trápi ju nezáujem divákov, čo súvisí aj so slabou propagáciou a nulovým marketingom. A to je len hrubý náčrt problémov, ktoré trápia slovenský hokej a predovšetkým hokejovú extraligu.

 

My, skalní hokejoví fanúšikovia, sa naviac pravidelne stretávame s ďalšími problémami, o ktorých sa na verejnosti často nediskutuje – nedostatočne vybavené sektory hostí na zimných štadiónoch, agresívne správanie usporiadateľských služieb či rôzne nezmyselné nariadenia a šikana zo strany zväzu voči nám, najvernejším fanúšikom. A opäť, je toho oveľa viac.

 

Súčasné vedenie SZĽH nedokázalo za dlhé roky nasmerovať slovenský hokej vpred, skôr naopak, Igor Nemeček a jeho ľudia sú priamo zodpovední za kritický stav, v akom sa momentálne nachádza. Preto sme sa rozhodli verejne podporiť kandidatúru Riša Lintnera na funkciu prezidenta Slovenského zväzu ľadového hokeja.

  

Vkladáme do Riša a jeho tímu nádej, že v prípade zvolenia naštartujú zmeny v prospech hokejových fanúšikov a dokážu naozaj naplniť hokejové štadióny na Slovensku! Jeho program nájdete na tomto linku.

  

 

Pod spoločnú výzvu sa zatiaľ podpísali hokejové fankluby:

 

Ultras Žilina (MsHK Žilina)

Bryndziari Crew (HKM Zvolen)

Yellow Red Army (Dukla Trenčín)

Fanklub HK Nitra (HK Nitra) 

Ultras Iskra (HC 05 Banská Bystrica)

Fanklub Steelers (HC Košice)

HBTF ´06 (HK 36 Skalica)

 

 

 

 
Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.