ULTRASZILINA.SK | ,


Máme pred sebou zápas sezóny a výjazd roka!
Sobota, 14.Február 2015  13:09

ŽILINA – Už zajtra hráme doma proti Dukle Trenčín. Hráči budú bojovať o dôležité body, potrebné na udržanie sa v extralige. My ich budeme hlasno povzbudzovať a zároveň si vo veľkom štýle pripomenieme 90 rokov od založenia žilinského hokejového klubu. A už o 2 dni neskôr, v utorok, nás čaká výjazd na derby do Martina. To je pozvánka sama o sebe.

 

Pôvodne sme plánovali nahecovať čo najviac ľudí cez klasickú pozvánku, no potom nám prišla od jedného z fanúšikov veľmi pekná správa, ktorú uvádzame tak ako nám ju dotyčný poslal:

 

“caute chalani, chcem sa vam podakovat za to co robite ,, bolo to super minule aj predtym na martine! ked sme chodili na futbal som mal vzdy taky ten zvlastny pocit v zaludku aj tyzden pred zapasom ,, ked sme hrali proti slovanu alebo sedlakom z trnavy ,, alebo ligu majstrov ,, a od vtedy to bolo take o nicom. ale teraz sa tesim zas uz dva tyzdne skoro na nedelu, to bude jeba. aj do martina nas tam pojde dvarazy viac ako inokedy. zvycajne chodime tak traja ale teraz nas idem osem, som zavolal kamaratov. ak budete potrebovat pomoct tak mi napiste prideme vam pomoct”

 

Čo k tomu dodať? Už aj ty máš ten zvláštny pocit v žalúdku, že sa blížia dva veľké zápasy? Tak neseď zajtra na riti a dojdi aj s kamarátmi, taký zážitok sa neopakuje!!

 

MsHK ŽILINA vs Dukla Trenčín

- zápas je 15.2. od 17:30

- pochod je od 16:00 z Farských schodov

- dojdi v čiernom, dones si šálik, nastrihaj argentínu

 

MHC Martin vs MsHK ŽILINA

- zápas je 17.2. od 17:30

- vlak odchádza 15:55

- dojdi celý v čiernom, od hlavy až po päty!

 

Lístky na oba zápasy kúpite v nedeľu v Central Pube od 13:00 do 15:45. Cena na domáci zápas je 1,5€, do Martina stojí 3€.
Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.