ULTRASZILINA.SK | ,


Hraj! Bojuj! Za Žilinu!
Sobota, 8.Február 2014  20:54

ŽILINA – Hraj! Bojuj! Za Žilinu! Týmito slovami pravidelne hecujeme hráčov, aby nechali na ľade všetko a bojovali každý zápas až do konca. A týmito istými slovami sa riadi aj najlepší strelec extraligy Roman Tomas.

 

Roman, ktorý naposledy hrával za Medveščak Záhreb, a je momentálne s prehľadom najlepší strelec v lige, zarobí nie práve veľké peniaze (1500€ mesačne), ostáva verný Žiline a chce jej pomôcť zachrániť sa v lige, respektíve vybojovať miestenku v play-off.

 

Čo je však mimoriadne a prečo tento článok píšeme je to, že najnovšie odmietol ponuku konkurenčného tímu MHC Martin na 25 000€ (!) do konca sezóny. „O tých peniazoch som nejak ani nerozmýšľal. V Žiline chcem odohrať túto sezónu a dokončiť ju.“, povedal Roman. Jeho prístup ocenil aj manažment klubu a rovnako si to veľmi ceníme aj my!

 

Charakterných hráčov ako je on je v dnešnej dobe málo, či už sa to týka vernosti ku klubu, alebo bojovných výkonov na ľade. Obzvlášť nás potešili jeho záverečné slová, keď povedal, že „… na druhej strane je to (Martin) rival Žiliny, myslím, že by to bolo naozaj ako dýka do chrbta.“

 

Touto cestou sa mu chceme za všetkých fanúšikov poďakovať a dúfame, že svojim prístupom bude vzorom pre všetkých ostatných. Ostáva len niekoľko zápasov do konca sezóny a ak chceme hrať v play-off, musíme sa heslom „Hraj! Bojuj“ Za Žilinu!“ riadiť my všetci. Najbližšie už tento utorok doma proti Piešťanom! Zápas sa hrá tradične o 17:00.

 

LINK NA REPORTÁŽ NÁJDETE TU! ..čas 1:40
Diskusia

4 príspevkov k článku “Hraj! Bojuj! Za Žilinu!”

 1. Napísal Jared, 16. August 2014 12:07:

  slips@handling.innocent” rel=”nofollow”>.…

  hello!…

  Thumb up 0 Thumb down 0


 2. Napísal virgil, 17. August 2014 4:53:

  cribs@hefted.abortions” rel=”nofollow”>.…

  áëàãîäàðñòâóþ!!…

  Thumb up 0 Thumb down 0


 3. Napísal Fernando, 18. August 2014 8:42:

  frees@flowerpot.conveniences” rel=”nofollow”>.…

  ñïàñèáî çà èíôó!!…

  Thumb up 0 Thumb down 0


 4. Napísal LodniazToice, 9. September 2017 23:01:

  В этом магазине via-sexgra.ru вы сумеете заказать виагра купить в аптеке москва или лучшие дженерики по наиболее маленьким ценам в РФ.

  Доставка виагры по столице осуществляется на сто процентов конфиденцально в стандартном почтовом отправлении, так что никто из соседей не будет догадываться о вашем увлечении таблеточками.

  Виагра и ее дженерики почти безопасны для здоровья и самочувствия!

  Thumb up 0 Thumb down 0


Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.