ULTRASZILINA.SK | ,


Nabitý víkend začína
Štvrtok, 3.Marec 2011  15:27
ŽILINA – Po včerajšom víťaznom basketbalovom zápase s Levicami, na ktorom vládla úžasná atmosféra (report z basketu vám prinesieme čoskoro), nás čakajú dva naozaj rušné dni. Hokej, futbal či volejbal sa postarajú o víkendový program každého fanatika! No poďme pekne poporiadku..

 
 
 
 
PIATOK
 
Naši hokejisti nastúpia na prvý barážový zápas proti Piešťanom. Otvárací duel súboja o extraligu sa začína o 17:00, členovia ŽF majú vstup na zápas zadarmo, ostatní platia symbolické euro. Takže zajtra sa vidíme na zimáku, kde pomôžeme “vlkom” zachrániť ligu!
 
SOBOTA
 
Sobota pre nás začína už o 15. hodine, kedy je zraz na severnej tribúne a keďže sme minulý víkend nemohli hnať Šošonov z tribún, túto sobotu si to vynahradíme! Dvojnásobne! Stretnutie proti Dubnici začína 15:30. Lístky si členovia ŽF môžu zakúpiť v pokladniach MŠK – viac info TU!
 
Keďže nás to baví a futbal nám stačiť nebude, povedú naše kroky nielen na zimný štadión, kde naši hokejisti nastúpia na druhý zápas baráže – zápas začína o 17:00 – ale aj do športovej haly na Vlčincoch (za OC Dubeň), kde nastúpia naše volejbalistky na existenčný zápas proti tímu Spoje Bratislava. Zápas začína o 18:00. Je nám jasné, že pre mnohých je ťažké byť na dvoch miestach naraz, tak si proste vyberte, čo máte radšej. Zábava bude istá ;-)
 
Ešte malé doplňujúce info na záver..
 
Suveníry sa budú predávať v sobotu pred futbalom – info TU! A najdôležitejšie na záver. Zopakujte si poriadne CHORÁLY, pribudli aj tri nové, tak nech neotvárate ústa naprázdno ;-)
 
 
ULTRAS VÍKEND OLÉ!
 
 

 
Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.