ULTRASZILINA.SK | ,


Výjazd do Prešova
Štvrtok, 24.Február 2011  15:27
ŽILINA – Už len dva dni nás delia od úvodného zápasu jarnej časti ligy, v ktorom pocestujú naši hráči na východ a my pocestujeme s nimi! Od minúlého týždňa máte možnosť hlásiť sa na výjazd a podporiť tak žlto-zelených na ceste za titulom. Tri mesiace bez futbalu má za následok enormný záujem, už teraz je jasné,


že na východ vycestujú dva plné autobusy fanatikov, čo nás veľmi teši. 

 

V prípade pokračujúceho záujmu sme pripravení vypraviť aj tretí bus, tak neváhajte a hláste sa na mailovej adrese solinkar@ultraszilina.sk. Pre tých, ktorí už majú miesta v busoch zajednané, ale aj pre tých, ktorí sa ešte len plánujú nahlásiť (spravte tak čím skôr ;-)), máme zopár informácií.

Zmena odchodu!

Odchod autobusu je v sobotu o 11:00 spred zimného štadióna, zraz je už 10:45 (!). Cena výjazdu je 12€ pre členov ŽF a 14€ pre nečlenov. Poprosíme Vás, pripravte si presnú sumu, nech sa zbytočne nezdržiavame.

Lístky

Vstupenky do sektoru hostí sa budú predávať v piatok 25.2.2011 v poklatni T 18. (Športová ul.) v čase od 13.00 do 17.00 hod. Cena: 3€. Vstupenky do sektoru hostí sa predávajú len držiteľom permanentiek a klubových kariet MŠK Žilina.

Tí čo idú s nami autobusmi, respektíve dali vedieť, že chcú lístky cez nás, tým berieme my a dostanete ich priamo v autobusoch, alebo na mieste (mimožilinskí fans).

Suveníry

Náš fanshop bol obohatený o čiapky, rukavice a najnovšie aj o ponožky! Pokiaľ cestujete do Prešova a máte záujem o rozširenie vášho šatníka, napíšte mail na robertko@ultraszilina.sk a už v sobotu môžete stáť na tribúne v nových veciach.

 

 
Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.