ULTRASZILINA.SK | ,


Mário VĎAKA!
Štvrtok, 10.Február 2011  15:27
ŽILINA – Prostredníctvom nášho webu by sme v mene všetkých Žilinských Fanatikov radi vyjadrili veľké „VĎAKA“ skutočnému Žilinčanovi, Šošonovi so žlto – zeleným srdcom, Máriovi Pečalkovi. Všetko má svoj začiatok a takisto aj koniec, každý futbalista mieri svojimi ambíciami vyššie a chce vo svojej kariére postupovať.


Majo sa rozhodol po krásnom období strávenom pod Dubňom vykročiť o stupienok ďalej a okúsiť tak chuť zahraničného angažmánu. Jeho novým pôsobiskom sa stáva izraelský Hapoel Tel Aviv.

Pre nás ako fanúšikov je to tvrdá rana, odchádza najväčší srdciar, ktorý vedel vždy oceniť našu „prácu“ na tribúne, úprimne ďakoval po každom zápase a vedel si nás zastať, keď bolo treba. V každom zápase nechal doslova dušu na ihrisku, nastupoval vždy naplno a hlavne za Žilinu!

„Verím, že si za mňa nájdu v Žiline náhradu. Hovoril som aj s majiteľom Antošíkom a povedal som mu, žeby som kariéru asi rád ukončil pod Dubňom ako Zdeno Štrba, takže po pár rokoch by som sa do Žiliny rád vrátil. Všetko je vo hviezdach.“ (Majo P.)

Mário, v tvojom novom pôsobisku Ti želáme len to dobré, nech ťa obchádzajú zranenia a darí sa Ti v každom smere. Náhradu si ťažko nájdeme, ale budeš mať u nás samozrejme vždy dvere otvorené a veríme, že sa do MŠK ešte vrátiš. 

 
Veľa šťastia!
 
Foto: SITA/Ján  Grajciarík
 

 
Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.