ULTRASZILINA.SK | ,


Výber fotiek 2. kola LM
Štvrtok, 30.September 2010  17:27

partizan_arsenal_2

ŽILINA – V utorok sme odohrali v Moskve ďalší zápas Ligy majstrov. Na ihrisku nám veľmi nevyšiel, keď sme si po prehre 0:3 so Spartakom pripísali druhú prehru a so skóre 1:7 sme bez bodu na poslednom mieste skupiny. Preto na rozptýlenie aspoň zopár pekných fotiek zo zápasu, doplnených o fotogalériu ďalších zápasov skupinovej fázy.

 
 
 
Galéria zo zápasu Spartak Moskva vs. MŠK ŽILINA (3:0). Návšteva na zápase bola 42,500 divákov, z toho približne 70 v našom sektore. Domáci kotol prezývaný “Fratria” sa predviedol vo veľmi dobrom svetle a potvrdil, že patrí medzi európsku elitu. Viď video nižšie. 
 
spartak_zilina_1 spartak_zilina_3
 
spartak_zilina_4 spartak_zilina_5
 
spartak_zilina_6 spartak_zilina_7
 

 

 

Po fanúšikovskej stránke veľmi zaujímavý zápas sa hral v Amsterdame. Špeciálne aj pre fanúšikov MŠK. Domáca ultras skupina VAK 410 protestovala proti vysokým cenám vstupného, keď sa im zdalo veľa vstupné okolo 150€ pre domácich a 80€ do sektoru hostí, pre fanúšikov z Milána. Svoj sektor nechali úplne prázdny a vpredu visel len transparent s nápisom “153,24€? Necítime sa byť vítaní.” a neskôr “Láska ku klubu zvíťazila, no kde je vaše svedomie?” s odkazom pre vedenie. Symbolicky v štvrtej minúte a desiatej sekunde (4:10) začali vchádzať do svojho sektoru, odpálili množstvo dymovníc a bengálov a vyvesili ďalší transparent v taliančine “80€ za sektor hostí? Hanba! Všetci spoločne proti vysokým cenám vstupeniek!” Ajax Amsterdam vs. AC Miláno (1:1)
   
ajax_ac_1 ajax_ac_6
ajax_ac_2 ajax_ac_4
 
ajax_ac_5 ajax_ac_3 
  
Tradične atraktívne predstavenie si prichystali fans Partizanu Belehrad a ako je na Balkáne zvykom, predviedli ostrovným fanúšikom Arsenalu ako vyzerá skutočné fandenie. K celoštadiónovej argentíne a intenzívnemu fandeniu pridali aj parádne choreo. Partizan Belehrad vs. Arsenal FC (1:3)
  
partizan_arsenal_1 partizan_arsenal_2
 
partizan_arsenal_3 partizan_arsenal_4
 
Ďalšie fotky v poradí zápasov: 1-3 Panathinaikos Atény vs. FC Kodaň (0:2), 4-5 Hapoel Tel Aviv vs. Olympique Lyon (1:3),  
 
pao_kodan_2 pao_kodan_3
 
pao_kodan_1
 
hapoel_lyon_1 hapoel_lyon_2
  
6-7 AS Rím vs CFR Kluž (2:1), 8 FC Bazilej vs Bayern Mníchov (1:2) v ktorom došlo v deň zápasu k veľkým výtržnostiam medzi domácimi a hosťujúcimi fanúšikmi, výsledkom čoho bolo približne 50 zatknutých osôb.
 
as_cluj_1 as_cluj_2
  
bazilej_bayern_1 
  
9-10 Rubin Kazaň vs FC Barcelona (1:1), 11-12 Sporting Braga vs. Šachťor Doneck (0:3) a 13 Chelsea FC vs Olympique Marseille (2:0), súboj našich súperov zo skupiny, v ktorom fanúšikovia hostí aj napriek prehre celý zápaso dominovali na tribúnach.
 
kazan_barcelona_2 kazan_barcelona_1
 
braga_doneck_2
 
braga_doneck_1 chelsea_marseille_1
 

 

Zdroje: kibice.net
           ultras-tifo 
           photofile.ru
 
Diskusia
Pre prídávanie príspevkov musíte byť prihlásený. V prípade že účet nemáte vytvorený, založiť si ho môžete tu.